Colours of Ostrava 2017: druhý den očima on-line redaktorky Karolíny

Jak jsme si užily čtvrtek v Ostravě?
10528

Jak už jste se mohli dočíst v reportu z prvního dne, středa byla opravdu náročná! A proto jsme čtvrteční dopoledne označily za odpočinkové. Trocha práce (ať žije bed office), trocha lelkování a sledování televize, no prostě veget jak se patří.

Po obědě jsme však zvedly kotvy a vyrazily směrem areál v Dolních Vítkovicích. Naše první kroky vedly do JOY ZONE, která téměř praskala ve švech, z čehož máme opravdu radost! Copánky se tu pletly o sto šest, na lakování nehtů trendy laky od Oriflame se stála fronta, spousty slečen z našeho stanu odcházely z čerstvým make-upem od vizážistek Rimmel a kolo štěstí se ani na vteřinu nezastavilo.

A pak začala hudební smršť. Protože jsme ale nechtěly přepálit začátek, Anetu Langerovou jsme si užily v klidu z povzdálí, což nám však nebránilo v tom, abychom ocenily krásné texty a úžasnou hudbu. Během Anetina koncertu za námi dorazila ještě naše beauty redaktorka Barča - odpočinutá a plná energie po dovolené.

Po Anetě Langerové jsme se sešly s kamarády a našly si místa u stage, kde později odpoledne vystupovala zpěvačka LP, která svou nejznámější skladbou Lost On You dostala do varu desítky tisíc lidí. Po LP jsme se rozdělily. Val uháněla k Arcelor Mittal stage na koncert Michaela Kiwanuky, autora ústředního songu seriálu Sedmilhářky, který byl prý absolutně boží a já jsem se válela na dece a ťukala jsem nohou do rytmu slovenské skupiny Longital, kterou jsem doufám neslyšela naposledy.

A pak už přišel čas večeře. Mně osobně chvilku trvalo, než jsem si z tak široké nabídky dobrot vybrala, ale nakonec to vyhrálo poctivé a čerstvé hovězí burrito. Zbytek party vystál frontu na XXL langoše a nakonec jsme byli všichni spokojení.

Před odjezdem "domů" jsme si ještě poslechly krásnou Norah Jones, která nás ukolébala hezkou klidnou muzikou a hurá do postele!

A co že nás čeká dnes? Ty pro nás nejzajímavější kapely nás čekají až později odpoledne, proto máme v plánu omrknout zajímavé exteriéry a zajít do festivalového kina. Ale kdo ví, jak to celé dopadne a kam nás nohy zanesou. O tom vám zítra napíše Barča...

Foto: FB Colours of Ostrava + redakce

sledujte nás na instagramu