Colours of Ostrava 2017: první den očima šéfredaktorky Valentiny

Jsme tu zase! #JOYzonec
10523

Po opravdu dlouhé a únavné cestě autem z Prahy do Ostravy, se kterou jsem ale po loňském zážitku už trochu počítala, jsme se ani nejely s online redaktorkou Kájou ubytovat, ale hned jsme běžely k multifunkční aule Gong v areálu Dolních Vítkovic, u které najdete naše holčičí království. Měla jsem obří radost, když jsme viděla, jaký je zájem o JOY zónu mezi návštěvnicemi nejlepšího hudebního festivalu u nás. Prostě #fullhouse! Ale není divu. Musím totiž neskromně říct, že to, co se u nás dá zažít, vážně stojí za to. Líčení od Rimmel, účesy od Batiste, zlaté tetování od Astrid, manikúra od Oriflame, soutěž o novou vůni DKNY a taky naše super kolo štěstí, kterým si může každá (klidně i každý) zatočit a vyhrát super ceny. A pokud si najdete v davu na koncertě i adepta na letní románek, tak vás rády vybavíme Ritex ochranou :) A pokud půjdete zkrášlená od nás, tak o vás zájem jednoznačně bude velký!

Čtyřdenní maraton hudebních show odstartovala (alespoň pro mě) Birdy, která už ve svých 21 letech má obdivuhodnou kariéru, tak mě trochu mrzelo, že jsem nestihla víc než jen poslední dvě písničky. Další dva koncerty jsem viděla naštěstí celé. Alt-J poslouchám už pár let a naživo mě tahle britská indie rocková kapela opravdu nezklamala. Klasicky jsem si na svůj nejoblíbenější song "Breezeblocks" musela počkat až na úplný konec, ale stálo to za to.

Naprostým překvapením pro mě byli Imagine Dragons. Vím, že jsou ultra populární, vím, že to byli vlastně hlavní headlineři letošních Colours, ale já jim nikdy nevěnovala větší pozornost. Což byla očividně chyba. Protože jejich frontman Dan Reynolds lidi opravdu dokáže strhnout. A co vám budu povídat, ani samotný pohled na něj, není k zazhození... Celá ženská část obecenstva z něj byla tak trošku hotová. Ačkoli bojoval s velkou bolestí hlasivek, tak to na sobě nedal vůbec znát a dal do svého vystoupení opravdu všechno, a sklidil za to skvělou odezvu od nadšeného davu. I ode mě. A to jsem teda vážně nečekala. 

A dnes? To mě toho čeká hodně! Nejdřív samozřejmě zavítám opět do #JOYzone, hned naproti ní si dám boží belgické hranolky s pepřovou omáčkou, na které mám chuť už od loňského ročníku, a pak hurá za kulturou! Na programu jsou vystoupění Anety Langerové, Zrní, LP, Michaela Kiwanuky a Norah Jones. Celkem nabitý program, uf!

 

sledujte nás na instagramu