Colours of Ostrava 2017: třetí den očima beauty redaktorky Báry

Pomalu se blížíme do finále...
10531

Protože festival probíhá už od středy, pro většinu lidí byl pátek den číslo tři. Já jsem se ale vracela z rodinné dovolené a tak jsem dorazila na festival o den později. Strašně jsem se do Ostravy těšila, protože jsem na Colours nikdy nebyla, a už od příjezdu jsem měla super náladu. A aby taky ne! Prostředí, lidi, skvělá hudba a ta super atmosféra? Tohle bude zase jednou skvělá akce! Ve čtvrtek jsem se tedy stihla trošku rozkoukat, a včera už jsem se v areálu dobře orientovala.

Ještě ráno to sice na ideální festivalové podmínky moc nevypadalo (z nebe padaly provazy vody), odpoledne se už ale na nebi prohánělo jen pár mráčků a sluníčko hřálo přesně tak akorát. S manželem Tomášem jsme nepodcenili přípravu a dopřáli jsme si vydatný oběd v mexické restauraci Comedor kousek od zastávky tramvaje Elektra. Fajitas s hovězím masem byly prostě famózní, o churros ani nemluvě! 

 

Foto: Comedor

A pak už nás čekala cesta do areálu. Samozřejmě nejdřív jsme zamířili do naší JOY ZONE, kde to bzučelo jako v úle. Holky z Rimmelu, Oriflamu, Batiste se nezastavily – česalo se, líčilo se, lakovalo se a z kola štěstí si výherkyně odnášely svoje dárky. Prostě paráda! Potkala jsem se tu s celou JOY partou, udělaly jsme si pár fotek, já se nechala tetovat (zlatou nálepkou od Astrid) a pak jsme všechny společně vyrazily na koncert Walking on Cars, který jsme sledovaly se skleničkou prosecca v ruce. Nádhera!

 

Po koncertě jsem se potkala s kamarády a ještě stihla konec přednášky amerického evangelického pastora Marka Gungora, který se zabýval rozdíly mezi ženami a muži. Byla to velká sranda, tenhle mezinárodně uznávaný spisovatel a řečník se vždycky trefil do černého! Po přednášce jsme se zastavili na překvapivě dobrou pizzu (hned vedle naší JOY ZONE) a plynule korzovali. Ta největší pecka měla totiž teprve přijít. MODERAT!

Co vám budu povídat, na Moderat jsem se těšila úplně ze všeho nejvíc. Nikdy jsem na jejich koncertě nebyla, takže očekávání byla velká. A můžu vás ujistit, že když se areálem neslo “This is not what you wanted” zpívali snad úplně všichni. Vůbec nevadilo, že koncert začínal až po půlnoci, tohle opravdu stálo za to. Na tenhle zážitek zkrátka budu vzpomínat ještě hodně dlouho!

A co nas čeká dnes? Společný oběd s holkama s redakce a super program. Já osobně se ale nejvíc těším na Jamiroquai. 

Foto: @colours_cz

sledujte nás na instagramu