Reklama

EXKLUZIVNĚ: Co nám návrhářka Sandy Liang prozradila o své nové kolekci pro Vans?

Mladou americkou designérku jsme vyzpovídali exkluzivně pro český web JOY.
12796

Značka Vans je ve streetové módě naprostou ikonou. Letos v únoru spojila síly s mladou designérkou z New Yorku Sandy Liang. Společně vytvořily limitovanou edici tenisek, oblečení i doplňků, která kombinací materiálů a vzorů připomíná nostalgická 90. léta plná skateboardistů a nespoutané cool mládeže.

V modelech edice Vans x Sandy Liang hrají rozhodující roli materiály. Každý kousek je unikátní a zdobí ho různé prvky – od gepardích potisků, přes flís, batiku až po kovové šperky a detaily.

 

S mladou návrhářkou jsme se proto spojili, aby nám o kolekci řekla více.

Co pro vás spolupráce s Vans znamená?
Je to moje první skutečná spolupráce. A fakt, že ji mohu dělat s tak velkou a známou značkou, jako je zrovna Vans, je pro mě splněný sen.

Jaká byla hlavní inspirace pro tvorbu kolekce?
Hodně jsem čerpala z nápadů z minulosti a svých kolekcí, takže je složité vypíchnout jednu hlavní inspiraci. Ve výsledku bych řekla, že velký vliv měl New York – je sladký, ale zároveň drsný.

Na který kousek z kolekce jste nejvíce pyšná?
Rozhodně nemám jen jeden. Miluju všechny. Záleží, v jaké náladě zrovna jsem.

Jaký je váš názor na současné pojetí módy u mladých lidí?
Řekla bych, že dokud se člověk v oblečení cítí dobře a hlavně je v něm sám sebou, tak by měl nosit cokoliv, co jen chce.

Kolekci Vans x Sandy Liang seženete od 21. února 2020 exkluzivně ve Footshopu, na stránkách Vans.com a na sandyliang.info.

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama