Reklama

Festivalový starter pack podle redaktorky Klári

Jak nemít kocovinu a jet na Coachella vibes?
Reklama
12414

Letos plánuju navštívit Rock For People a Colours of Ostrava, kde se můžete již tradičně těšit na naši JOY zone. Na Rokáči se nejvíc těším na Rudimental a v Ostravě na Rag'n'Bone man. Mimo nejlepší festivalový jídlo (FÆNCY FRIES na Colours MŇAM!) a hudební zážitek s sebou fesťáky nesou i pár nepříjemností - promoklé oblečení, kocovina a tak dále. Já vám dám pár tipů, jak s nimi bojuju já a čím svůj open air look letos vyladím.

1. Colorful hair don't care

Jestli něco na fesťácích miluju, tak to že si můžete dovolit vyjít v crazy účesu. Růžovou už jsem zkoušela a nejlepší zkušenosti mám s veganskou "barvou" Maria Nila, která se dokonale vymyje a neničí vlasy. Takže v pondělí budete v práci vypadat zase "normálně". Teď mě dost baví dvojbarevné ombré a tak přemýšlím, že vyzkouším kombinaci dvou barev po vzoru mé oblíbené blogerky Sophie Hannah. Na jejím IG se můžete podívat na spoustu inspirativních videí, jak na to!

2. Boho outfit

V mé milované Zaře mají slevy a tak jsem se tam (nejednou) vypravila pro pár kousků. Zamilovala jsem se do bílého přehozu, který se hodí přes plavky i šortky na fesťák, ale klidně i džíny až budu zase v normálním režimu.

3. Pitný režim a boj s kocovinou

Znáte to, když vypijete stejně vody jako alkoholu, nebude vám špatně. Proto i pro případ neúnosného vedra a front s sebou nosím lahev Bobble s vodou. Ne že by tahle rada ohledně alkoholu nebyla dobrá, ale záruka to není. A proto si s sebou letos přibalím i vychytávku jménem Vyprošťovák, kterou si dejte i den před party i po a budete v pohodě. Koupit se dá v lékarně. (Pomáhá mimochodem i po nadměrné konzumaci jídla a kalorie z fesťáků se podle mě nepočítaj!)

4. Boj s nepříznivým počasím

Dřív znamenal déšť, že si musíme obléct outdoorovou pláštěnku a žluté holínky a budeme vypadat jako z módního pekla. To už dnes ale neplatí, na trhu je velké množství cool pláštěnek, která váš festivalový look naopak doladí. Já se zamilovala do téhle průhledné z Cropp.com.

 

 

 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama