Reklama

INSPO: Jaké jsou nejoblíbenější IG profily redaktorky Klári?

Bydlení, beauty, móda...
Reklama
12420

Ahoj, já jsem Klára a jsem závislá - na Instagramu. Přiznávám se k tomu, že dokážu ležet v posteli a scrollovat na téhle sociální síti před spaním klidně dvě hodiny v kuse. A víte čím to je? Tím, že sleduju ty nejstylovější profily na světě! A moc ráda se s vámi o ně podělím.

1. Bydlení

Zařizujeme si nový obývák a tak jsem projela asi 56897656 decor profilů. Styl obýváků jsme nakonec vybrali s nádechem boho a dost nás inspiroval profil Tatiana_home_decor

2. Fashion

Co se módy týče, v poslední době u mě vede minimalismus. A ten umí skvěle aplikovat slovenská blogerka žijící v Austrálii Petra Macková

3. Hairstyling

Už delší dobu mám mikádo a dost jsem se v něm našla, jen mi trošku vadilo, že si nemůžu udělat skoro žádný účes. Do té doby než jsem narazila na Alannu Durkovic jsem myslela, že mi nebude držet ani culík. No její vlasové tutoriály mě přesvědčily o opaku!

4. Make-up

Aktuálně jsem ve festivalovém módu, kam si ráda vyrazím i v hodně extravagantním líčení. V tom mě dokonale inspiruje Sophie Hannah, která dokáže vykouzlit opravdové beuty zázraky. 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama