Reklama

Instagram: Nejlepší československá módní inspirace podle redaktorky Kláry

Protože i u nás se ví, co je styl!
Reklama
12538

Doby, kdy spojení „česká móda“ evokovalo v lidech ponožky v sandálech a Rejoice kalhoty, jsou už dávno pryč. (I když tedy ponožky v trekových sandálech se teď dostávají do popředí módních přehlídek, takže Češi jsou vlastně trendsetteři, které napodobuje celý svět!) I v našich končinách se dnes už lidé nebojí experimentovat s novými střihy, barvami i materiály. A jde jim to bravurně! Já sama se na Instagramu inspiruji snad více Češkami a Slovenkami než blogerkami z USA či jiných koutů světa. Jaké jsou podle mě ty nejvíc cool?

@natinstablog

Natálka Homolová se narodila na Slovensku, ale její profil je vážně světový. Nebojí se nejnovějších módních trendů jako je třeba rybářský klobouček či kočičí brýle z devadesátek.

@andreabezdekova

Velkou módní inspirací mi je také Miss 2016 Andrea Bezděková, jejíž looky jsou minimalističtější než předešlé Naty, a tak si myslím, že si na jejím profilu přijde na své každý. No posuďte samy! 

@brixinka

Nikoly profil je naprostý skvost. Není mi vzorem jen co se módních kreací týče, ale také úpravy fotek a míst v Praze, kde se dají udělat cool fotky.

 

 

@styleofbecca

Slovenská blogerka Rebeka má jeden z nejbarevnějších profilů, které znám. Stejně tak barevná je i její módy a proto mě baví! A jaké profily inspirují vás? Dejte mi vědět do komentářů, protože krásných looků ve feedu není nikdy dost!

 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama