Jak měnit barvy vlasů bez jejich zničení podle šéfredaktorky Kláry?

Růžová, fialová, ombre...
12048

Moje přirozená barva mi moc nesluší a navíc mě hodně baví experimentovat. Měla jsem snad všechny barvy a střihy vlasů, co existují. Posledních pár let jsem se našla v mikádu, takže toho se držím, ale barvy měním docela často. Už to totiž není tak obtížné jako dřív. Například když mi bylo 15 koupila jsem si zrzavý šampon v drogérce, který se měl smýt po 3 umytí. HAHA. Výraz kámošky, když jsem si vlasy vyfoukala, byl k nezaplacení. Barva připomínala oranžový zvýrazňovač a nesmyla se nikdy - tudíž jsme ji pak musely přebarvit na černo. (Ještěže docela jela emo éra.) Dnes už je to naštěstí opravdu easy peasy. Mým základem je blond, na kterou mě tedy 2x měsíčně barví kadeřnice. To je jediná barva, kterou si sama doma prostě nevykouzlím. Vypadá takhle....

Co si ale sama doma kouzlím ráda je růžová. Na tu vám dám dva nejlepší tipy ever, které vám vůbec nezničí vlasy a vyčarují božský odstín. Prvním je vyživující veganská maska s dočasnými barevnými pigmenty Maria Nila Colour Refresh v odstínu PINK POP za 690 Kč. (Vydrží na více použití) Ten můžete nechat na vlasech 3-10 minut podle intenzity, které chcete dosáhnout. Já jsem ho nechala působit 10 minut, protože když už, tak už! (Foto vlevo) A druhý je úplně jednorázový růžový pudr od Label.m za 119 Kč. Ten se smyje po jednom umytí a dodá mega objem. Řekla bych, že až trojnásobný, co mám normálně. (Foto vpravo) Na fesťák zn. ideál!

Mým zatím posledním experimentem bylo domácí ombre. (Poprvé dopadlo katastroficky, ne ale kvůli barvě, ale protože jsem si ho dělala sama.) Dostala jsem totiž ráno záchvat, že potřebuju okamžitě změnu a začala nanášet. No stručně: tohle NEdoporučuju. Podruhé jsem poprosila kámošku a ta mi to logicky nanesla mnohém lépe než já sama sobě. Opět jsem nechala masku Maria Nila tentokrát odstín Cacao Intense působit 10 minut. Vymývala se mi po tom cca 14 dní do hezkých studených odstínů. 

Maska Maria Nila bez permanentních barevných pigmentů je vhodná i pro ty, kteří chtějí oživit barvu svých vlasů, ale bojí se trvalého efektu. Neobsahuje parabeny, sulfáty a je 100% veganská. A nejlepší je, že se odstíny dají i míchat dohromady. Nemám ráda, když se mi blond zbarvuje do žluta, na to je skvělá maska Silver a podle mě bude dost cool v kombinaci s fialovou. Nebo co třeba taková růžovo fialová? Tu má v oblibě moje milovaná blogerka a největší vlasová inspirace Alanna Durkovich a možná jí příště taky zkusím.