Jak na podprdu?

Krásy a nástrahy spojené se spodním prádlem rozebírá sloupkař Joy Petr Cífka.
12068

Spodní prádlo je v hierarchii nejlepších dárků pro Sv. Valentýna hodně vysoko. V pomyslné hitparádě možná úplně nejvýš, daleko nad kompletní DVD edicí Stmívání, večeří v Pohlreichově restauraci nebo dalším šutrem z Pandory. Spodní prádlo je jinej level – takovej Ben Cristovao mezi všema klukama s vadou řeči.

Pokud ho totiž nebudete kupovat na blešáku, nebo v sekáči, což bych vám koneckonců ani nedoporučoval, pokud tedy nechcete nadělit partnerce z lásky i nějakou tu kožní chorobu, jde o věc nesmírně fešnou. Krásnou položku v šatníku, uspokojující touhu po nových módních dobrodružstvích a zároveň podtrhující krásu a smyslnost nové majitelky. 

Navíc jde často o tzv. dárek pro oba. Ne, tím se nemyslí třeba to, když vezmete svoji holku, co ráda chodí na koncerty a myslí tím Justina, Arianu a reunion Luneticů, do první řady do lounskýho kulturáku na Alkehol. Myslí se tím, že jí uděláte radost hezkým prádýlkem, sami přitom máte sakra velkou šanci, že bude rozkoš navozena i vám – jak větší či menší pózovačkou, tak i následným odhazováním, ba klidně strháváním těchto hanbatých kousků textilu a... no, nechám na vás, jestli hodláte dál hrát necudný piškvorky nebo provozovat nahou jógu.

Každopádně spodní prádlo mají rádi asi všichni, a kdo říká, že ne, ten se s ním potajmu mazlí dodnes. Ona je sice všude vzývána nahota, holky v klipech na MTV se kolikrát nestydí odhodit úplně všechno a i v pornu mívají tyhle lascivní kousky oblečení menší roli než Johnny Depp v prvních Fantastických zvířatech. Holky ale v prádle vypadají dokonale a chlapi se můžou uslintat blahem – protože se smí kochat, a přitom musí nechat naplno pracovat fantazii, což je kolikrát větší stimul, než když si před vás rovnou lehne celá nahá Kylie Jenner a ještě vám k tomu půjčí na den kreditku (OK, teď trochu kecám). 

Zádrhel tak nastává až v samotné fázi nakupování. Tady jde do tuhýho. Já osobně jsem třeba nikdy tenhle proces nezvládl, protože i když jsem dokázal různými lstmi vymámit z partnerky její ideální míry a velikosti – nejlíp zabírala posloupnost otázek „Tak jakej byl den?“,  „Měli jste k obědu šoulet, nebo žemlovku?“ a „ Jo a jakou máš vlastně velikost košíčků?“ – na nákup jsem si netroufl. U spodního prádla totiž rozhodují sebemenší detaily, to vám nemusí říkat přímo Konarovská, a každá oděvní fabrika k nim přistupuje trochu jinak. Takže i předraženej luxusní kousek může nakonec na těle vypadat jako aušus z bukurešťský tržnice. Proto je dobrý nakupovat dohromady. 

Pokud ale přeci jen bazírujete na překvapení, mám pro vás jeden tip: Totiž oslovit holku, co má okometricky úplně stejný míry, jako vaše slečna, dotáhnout ji do obchodu, a tam všechno důkladně ozkoušet a nakoupit. Když to klapne, dodáte ten nejlepší valentýnský dárek na světě. A pokud to náhodou praskne, máte v těchhle neklidných časech aspoň jistotu, že v nejbližších měsících a dost možná i na toho příštího Valentýna, výrazně ušetříte.

 

sledujte nás na instagramu