Jak si redaktorka Klári personalizuje oblečení?

Ozdobte si fashion kousky jménem nebo originálním motivem!
12128

Je pár značek, na které nedám dopustit. Bohužel na ně nedá dopustit i spoustu dalších lidí, protože jsou prostě nejlepší, a tak se občas stane, že nastoupím do tramvaje a stejný batůžek Kanken tam má dalších 5 lidí. A proto jsem se rozhodla být alespoň trošku originální a nechala si na něj na akci ve Freshlabels vyšít unikátní květinový vzor. Pokud nepatříte k šicím analfabetům jako já, určitě si svůj Kanken zvládnete ozdobit i úplně sami. 

 

Mým dalším lovebrandem je Levi's. Což je zcela pochopitelně také dost oblíbená značka a tak je fajn trochu vyčnívat z davu a kultovní logo si doladit trochu podle svého. To je možné v Levi's Print Baru na Václavském nám.10 v Praze. Do konce dubna si můžete navrhnout své vlastní unikátní tričko, tašku nebo mikinu s obrázky legendární kapely Gorillaz. Bílé tričko s potiskem stojí 799 Kč, tričko s lemy kolem krku a rukávů 899 Kč, mikina 1599 Kč nebo s kapucí 1799 Kč, a plátěná taška 699 Kč. Jinak si můžete Levi's kousky kdykoliv nechat dozdobit třeba svým jménem. Což je podle mě úplně super tip na dárek pro takový ty lidi, kteří už mají prostě všechno. :) 

A mojí další milovanou značkou je adidas. Jak na chození po městě, tak na běhání. Aktuálně mě zaujala novinka adidas Ultraboost 19, která běžcům nabízí maximální návratnost energie. A to já, jako kavárenský povaleč, dost potřebuju! A jak mám v plánu si je vylepšit? Svými iniciály! Ty vám při zakoupení Ultraboostů do konce dubna v prodejně Top4running na boty zdarma vyšijí.