Reklama

Jaké oblečení si vzít kamarádce na svatbu? Redaktorka Mariya hledá ideální model

Den D už se blíží…
Reklama
12390

Naše redakce, jak už určitě moc dobře víte, nyní žije svatbou beauty redaktorky Týny. No a my se nejen nemůžeme dočkat, ale taky řešíme, co si vzít na sebe.

V sobotu budou znovu třicítky a já doteď nevím, v čem půjdu. V těchto případech docela závidím mužům, protože u nich to košile a kalhoty vždy jistí. Já ale stále váhám a nemůžu se rozhodnout. Vybírám mezi…

 … Dlouhými šaty - maxi modely pro mě mají slavnostnější nádech. Nejvíc se mi líbí ty rozevláté s delšími rukávy v boho stylu. Nejlépe, aby byly jednobarevné a s nějakou výšivkou. Můžou mít lehce asymetrickou sukní nebo třeba jemné volánky.

… Overalem - tak ten si představuju s širokými nohavcemi a nějak zajímavě řešeným vrchním dílem. Střih by ale měl být co nejjednodušší. Nevím ale, zda je to doopravdy pohodlný kousek na celodenní akci.

… Oblekem v pyžamovém stylu - stále mi to přijde jako boží nápad nosit přes den pyžamo. To vymyslel génius. Taky je to dost slušivá záležitost. Teď už jen stačí najít si ten správný model. Zase jsem u širokých kalhot. K tomu i volnější vršek a mules nebo popřípadě i tenisky. Menší problém je, že semi mi nejvíc líbí tyto kousky v černé barvě a na svatbu to není úplně ono. 

Jaká varianta se vám líbí nejvíce?

 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama