Reklama

JOY na Colours of Ostrava: DAY 1

Jaký byl první den festivalu očima šéfredaktorky Valentiny?
Reklama
8838

Po velkém těšení a přípravách ze strany naší skvělé brand manažerky jsme se včera vydaly (...jsme tu ryze jako holčičí crew, proto to ypsilon...) směr Dolní oblast Vítkovice, kde se jako každý rok koná jeden z nejlepších festivalů, co známe – Colours of Ostrava! Já osobně sem jezdím se svojí partou nejbližsích kamarádek už několik let a musím říct, že takovou atmosféru jsem ještě nikde jinde nezažila. A proto mám z toho, že je JOY letos poprvé mediálním partnerem festivalu, radost doteď, ačkoli už se o tom rozhodlo pěkných pár měsíců nazpět. Prostě #dreamcometrue!

Po trochu náročnější cestě z Prahy, která trvala o dost déle, než jsme předpokádaly, jsme, unavené ale šťastné, okamžitě po příjezdu k areálu festivalu běžely k naší #joyzone. Že nevíte, o co jde? Jedná se o takový malý roztomilý budoir, který jsme pro všechny holky a ženy na festivalu ve spolupráci s našimi partnery připravili, abyste si návštěvnice mezi koncerty měly kde odpočinout, zažít trochu legrace a odejít ještě krásnější než přišly. Naši partneři GOSH Copenhagen, Oriflame, Signal a Answear vás s radostí nalíčí, nalakují vám nehty nebo vám ve svých fotokoutcích udělají super fotky, díky kterým budete mít na letošní ročník Colours vzpomínky i jinde než jen v mobilu. A samozřejmě si odtamtud můžete odnést i výtisk JOY!

Po rychlé kontrole našeho malého JOY území, jsme utíkaly na první koncert. Celý den bohužel propršel, ale nás nemohlo nic zaskočit, takže jsme v holinkách od bláta netrpělivě vyčkávaly na australskou skupinu Tame Impala, která patřila k hlavním tahounům celého festivalu. A obrovský dav před hlavní stagí tomu také odpovídal. Byli fajn, ale po pár písničkách jsme se přesunuly na Electronic stage dát šanci trochu neokoukanějším tvářím. Cloud Boat sice při svém vystoupení přiznali, že rok nehráli naživo, ale to ničemu nevadilo, líbili se nám i tak.

Pak přišel čas na občerstevní, nechtěly jsme kručicím žaludkem přehlušovat hudební vystoupení! Pokud na Colours jste, doporučují, abyste si zašli na pastrami sandwich od sympaťáků z Beskyd, kteří si s vámi během doby, kdy se vám bude tahle dobrota připravovat, popovídají. Najdete ho kousek od Radegast stage. Jakmile jsme ukojily své chuťové buňky, už jsme postávaly v předních řadách u Agrofert stage a čekaly, až se rozezní první tóny od českých VR/Nobody. Pokud je neznáte doporučuji si je vyhledat, jsou opravdu skvělí a dle mých věšteckých schopností to dotáhnou ještě hodně daleko!

JOY na Colours of Ostrava: VR/Nobody

Náš první den pak uzavřela neuvěřitelná show v podání M83, která se pro mě zařadila mezi TOP zážitky z Colours z posledních let. Tolik energie z vystoupení umí předat jen pár interpretů. A tihle Francouzi roztančili i ty, kteří už byli po dlouhém dni naprosto unavení a měli pocit, že se jen v klidu podívají na poslední koncert a přesunou se do postele. Prostě party jak má být! Možná i proto si jejich song „Midnight city“ vybrali v Gucci do své reklamy na parfém, jekož tváří je zábavná Blake Lively, která se zdá být vždy v naprosté pohodě.

JOY na Colours of Ostrava: M83

Po našláplých M83 mě pak milý pan taxikář odvezl na hotel a tam jsem ve tři ráno úplně odpadla, protože tolik cestování a zážitků za jeden den prostě člověka vyčerpá! Ale teď už jsem zase na nohou a jedeme znova! Zítra se těšte na report zase od někoho jiného z JOY výpravy :)

Foto: Colours of Ostrava - Matyáš Theuer

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama