Reklama

JOY na Colours of Ostrava: DAY 3

Dnes vám povypráví svoje zážitky módní redaktorka Mariya...
8844

V sobotu ráno jsme všechny pocítily lehkou únavu, přeci jen dva předešlé dny byly tak nabité, že to chtělo odpočinek. Kromě toho počasí v Ostravě a blízkém okolí přímo vyzývalo k tomu, aby si člověk zachumlal do peřiny, ponořil hlavu hluboko do polštáře a meditoval (rozumějte pospával) za rytmu bubnujícího deště. Takže po snídaní, která se samozřejmě nevynechává, jsme všechny na pár hodinek zalehly do postele.

Kolem poledne bylo rozhodnuto - vyrážíme do centra na ochutnávku přepychových cupcaků do Sladkého království! Smůla! Někdo tam nahoře si asi řekl, že by to stačilo, tolik jíst, protože o víkendech mají zavřeno, a my jsme mohly s čistým svědomím jet na „místo činu“. Po cestě se rozpršelo ještě víc. A protože jediný, kdo z nás byl vzorně připraven na náladovost počasí s holinkami na nohách a nepromokavou bundou, byla Valentina, já i Týna jsme se začaly nervózně ohlížet po stáncích s pláštěnkami – absolutní must-have doplněk.

První naše zastávka v JOY Zone vzbudila trošku rozruch, protože jsme měly s holkami menší photo session a kolemjdoucí moc nechápali, cože se to vlastně děje :) Po chvíli slávy se šlo na můj nejočekávanější koncert absolutně božské zpěvačky Caro Emerald. Je původem z Holandska a její pop-jazz zpěv s prvky swingu rozpohyboval celé publikum, nehledě na stále větší intenzitu deště. Popravdě jsem nečekala, že naživo bude mít ještě lepší hlas než na CD (které mi mimochodem v autě už dokola hraje celý rok), a celá její kapela včetně neuvěřitelných tančících trumpetistů mě natolik nakopne. Opravdu skvělý zážitek!

Aniž bychom stihly vydechnout a vstřebat vystoupení Caro, přemístily jsme se o stage dál na senzační Monkey Business v neonových oblečkách. Hodinka nabitá těmi nejlepšími skladbami pop-funku mi utekla hrozně rychle, až jsem nechtěla věřit, že už bude konec. No a samozřejmě by to nebyli Monkey Business, kdyby se nám Matěj Ruppert nesvlékl na pódiu, a nevzdal hold Colours of Ostrava svými trenkami.

JOY na Colours of Ostrava: Monkey Business

Poslední, na co jsme ještě měly síly, byl koncert rockové partičky z Irska - Kodaline. Kromě toho, že se na tyhle kluky moc dobře kouká, taky se i DOST dobře poslouchají. Pomalejší romantické skladby střídaly s většími nakopávačkami, a tak si každý přišel na své. Kluci své publikum natolik strhli, že fanoušci nelítostivě vystavili své mobily vstříc kapkám, rozsvítili „kotel“, a vytvořili kouzelnou atmosféru. Následně nás už čekala cesta domů a naše postýlky.

Neděle je ale před námi a my se už nemůžeme dočkat! Jestli se pohybujete někde na fesťáku, přijďte mezi koncerty za námi, protože v JOY Zone se rozhodně nudit nebudete. Můžete se nechat nalíčit od holek z Gosh Cosmetics, které vám na tváři vykouzlí vše, co si budete přát. Taky jsou tu Oriflame víly, které se postarají o vaše nehty, nebo dva super fotokoutky od značek Signal a Answear s vtipnými pomůckami pro originální fotky. A kdo je doma, může se alespoň těšit na další část našeho dobrodružství!

Foto: Colours of Ostrava, Matyas Theuer & Mája s Týnou

Reklama
Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama
Reklama