Reklama

JOY na Colours of Ostrava: DAY 4

Jak jsme prožily poslední den?
Reklama
8847

Neděle. Ranní vstávačka se opět nekonala. Každá minuta v zahřáté posteli navíc je na váhu zlata a tak se válíme, co to jde. I na snídaní vybíháme v poslední možnou chvíli, což nám není vůbec podobné. Po návratu znovu dospáváme propařenou noc a kolem druhé hodiny honem honem balíme jen to nejnutnější a jedeme si užít první koncert.

Ve tři začínalo vystoupení Barbory Polákové, na které jsme se moc těšily. Bára zpívala na hlavní stage a měla opravdu narváno. Nesměla chybět legendární skladba „Kráva“, kterou si prozpěvovalo celé publikum, ale nejvíc nadšení diváků sklidila poslední pecka „Nafrněná“. Na celém vystoupení bylo hrozně fajn, jak s lidmi Barbora komunikovala. Byla moc milá a usměvavá.

Po procházce areálem a nakouknutí do pár designových koutků, jsme zašly do JOY Zone, kde se nonstop zkrášlovaly naše čtenářky pod šikovnýma rukama make-up artistek z GOSH Copenhagen a manikérek z Oriflame. Jejich drahé polovičky nebo kamarádi si mohli zkrátit čekání ve fotokoutcích Answear a Signal, a taky, že toho naplno využili.

Šestá hodina odbila a my jsme spěchaly na vystoupení dvou krasavců hrajících na čelo. Ne, ne, žádná klasika to nebyla… Skupina 2Cellos je z Chorvatska a její dva frontmani jsou v srdci těžcí romantici, kteří na čelo zahrají absolutně cokoliv. Jejich repertoár ale tvoří především výbušné skladby od AC/DC, Nirvany, Rolling Stones, U2 i Coldplay. Kluci byli skvělí a opravdu nás dostali!

Hrozně moc jsme se těšily taky na vystoupení našich starých známých, dvojky Himalayan Dalai Lama, se kterou jste si mohli před několika měsíci přečíst v JOY rozhovor. Celá Electronic stage se vlnila do rytmu jejich mixů a byla to moc příjemně strávená odpočinková hodinka. Takže kluky zdravíme do Brna :)

Mile nás potěšil britský písničkář a romantik tělem i duší, Passanger. Jeho hlas je jedinečný a pomalé balady dostanou každou holku. Vrcholem večera a celého festivalu, na který čekalo tisíce lidí, byli ovšem další Britové - ikony světové elektronické taneční hudby – Underworld. Jestli jste o nich doteď nic neslyšeli, tak si je rozhodně pusťte. Nebudete litovat! Jejich nabíjející energie nakazila všechny posluchače a po únavě z čtyřdenního hudebního maratonu nebylo ani stopy.

Foto: Colours of Ostrava + IG @JOY_czechrepublic

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama