Joy ve městě: Kam vyrazit o víkendu podle produkční Petry

Kam vyrazit...
12794

Věčné téma nás v redakci. Požadavky jsou pokaždé stejné - musí to být cool, dobrá dostupnost je také důležitá, nabídka taková, abychom za ní byly ochotny jet přes půl Prahy a samozřejmě milý personál. 

Skloubit ale všechny výše zmíněné podmínky nebývá úplně snadné a často se přistihnu, že mi minimálně jedna z našeho výčtu chybí. A když to není kompletní, není to zkrátka tak úplně ono...

Náhodou se ke mně ale dostala informace o podniku The Bistro! Znáte? Pokud ne, čtěte dál.

The Bistro v Londýnské ulici je známé svou kosmopolitní kuchyní a členitým interiérem. Bistronomická restaurace na I.P. Pavlova láká své hosty na tapas, snack a mezze. 

O vizuální zážitek se nově postará fotografická výstava Davida Těšínského, která startuje vernisáží 21.1.2020 od 19h do 21h. Hosté se mohou do konce února pokochat fotografiemi se společným jmenovatelem a to „Life is good“.

A proč právě tento autor? David Těšínský je nezávislý dokumentární fotograf „příběhu lidí“, který získal několik světových i domácích ocenění. „Rád se zaobírám sociálními tématy, kterým pomocí fotografií pomáhám vyjít na světlo ven. Nedávno jsem fotil fotosérii „Děti islámu“, která poukázala na revoluční mládež v Íránu nebo ženy ve válečné zóně v Doněcké a Luhanské oblasti na Ukrajině či „Rap je naše náboženství“, kde jsem zachytil každodenní rapperský život v USA. Pracoval jsem také 8 měsíců na projektu drogově závislých v mé rodné Praze. A mohl bych pokračovat dál a dál“, dodává David. Jeho fotografie jsou kosmopolitní a promítají životy, ať se člověk nachází na západě, severu či jihu zeměkoule. 

Mohla bych Vám o The Bistru psát dlouhosáhlé romány ale nejlepší bude, když se zajdete sami přesvědčit! Zaručuji Vám, že nebudete litovat!