Joy ve městě: Klára otestovala laminaci obočí

Jak procedura probíhá? Kolik stojí a jak dlouho trvá?
12786

Upravené a široké obočí je stále velkým trendem. Sama jsem si ho v pubertě vytrhala moc, a tak mi už na některých místech neroste tak, abych dosáhla kýženého Cara Delevingne looku. #sadstory Tetování obočí se bojím, protože, co kdyby mi odstín nebo tvar nevyhovoval a já s tím pak musela chodit dva roky? A tak jsem hledala cesty, jak dosáhnout toho, aby mi obočí drželo, jak chci, zakrylo nenávratně špatně vytrhaná místa, ale nebylo to příliš invazivní. Zaujala mě procedura Laminace obočí, kde jinde než v The Brow Bar! Ta vám obočí krásně vytvaruje a až na měsíc zafixuje do tvaru, ve kterém ho chcete. Jak to celé probíhá?

1. Fixace

Prvně vám obočí vyčesají do požadovaného tvaru a nanesou fixační gel. Tato fáze trvá cca 20 min.

 

2. Odendání folie a ustálení cca 10 minut

3. Upravení do požadovaného tvaru. Ten si mimochodem můžete měnit třeba každý den. Česat ho více nahoru, když jdete s kamarádkami. Méně, když s přítelem, které Cara obočí úplně nechápe. A je hotovo! Celé procedura trvala cca 45 minut.

Tady je rozdíl před a po a je opravdu markantní. Obočí mi i krásně nabarvily a vytrhaly pinzetou.

Tady je fotka týden po. Tento stav se mi líbí ještě více než hned po proceduře. Po ní bylo obočí velmi výrazné i kvůli barvení, takže týden po za mě úplně ideální stav a uvidíme, jak dlouho laminace vydrží. Cena s pohybuje okolo 900 kč podle toho, zda a čím si obočí necháte nabarvit. Za mě naprostá spokojenost.