Kam na cool brunch v Praze podle redaktorky Petry

Miluju brunche!
12040

Ideálně víkendové brunche, které si můžu užívat, jak dlouho chci, nehoní mě čas a nemusím přemýšlet nad tím, jestli stihnu další schůzku. 

Samozřejmě, ráda objevuju nová místa, kde se dá skvěle projíst ze snídaně až do oběda ale mám ve svém repertoáru stálice, které mě nikdy nezklamou a já vím, že jejich návštěva bude vždycky top zážitek.

Kam tedy v Praze vyrazit na dokonalý brunch? Tady máte moje tipy!

1. Cukrárna Myšák. Tenhle koncept mě moc baví. Široká nabídka snídaní ze které si vybere úplně každý. Navíc mají ty nejlepší buchtičky se šodo na světě. Teda hned po těch, které dělá moje maminka a babička...

2. Café Savoy. Jít na brunch do Savoye je pro mě malým velkým svátkem. Miluju jejich interiér, dokonalou obsluhu, jídlo, pekárnu a také polohu. Vždycky, když totiž skončí brunch, jdeme se projít na Kampu a vychutnáváme si krásy Prahy. P.s. Pro milovníky prosecca - v  Café Savoy mají vynikající prosecco, takže se o něj rozhodně nenechejte ošidit.

3. SmetanaQ. Cool bistro, které najdete hned vedle kavárny Slavie. Pokud přijdete brzo, ulovíte stylové místo u okna a během vaší několikachodové snídaně můžete pozorovat Karlův most a Pražský hrad. Zkrátka pohádková snídaně!

 

sledujte nás na instagramu