Valentýn | 3 dárky od sebe pro sebe podle redaktorky Karolíny

Ignoruje váš partner svátek sv. Valentýna stejně, jako můj manžel? Nevadí! Nadělte si dárek z lásky sama!
12790

Někteří muži náhodou zapomenou, jiní tvrdí, že jde o americký svátek, který u nás nemá tradici. Další experti vám řeknou, že nepotřebují určovat speciální den v kalendáři, aby své lásce udělali radost, ale kytku jen tak během roku stejně nikdy nepřinesou...

Já jsem romantické oslavy tohoto svátku dávno vzdala, ale rozhodně ho neignoruji. Když to vyjde, jdeme s nejbližšími kamarádkami na holčičí večeři. To je pak ten nejlepší den sv. Valentýna vůbec. Pokud se ale nesejdeme, nevadí. Dokážu si ho užít i sama!

1. Beauty den

Kadeřnice, masáž, manikúra. Cokoliv! Hlavním cílem je vrátit se domů zrelaxovaná, šťastná a hlavně krásnější, než jsem ráno odcházela.

TIP: Stále více salónů má online rezervační systémy nebo alespoň zveřejňují volné termíny v daný den na sociálních sítích, nebojte se proto googlovat i na poslední chvilku! Třeba BEAUTY STUDIO RE: PRAGUE je mou sázkou na jistotu. Úprava obočí, líčení nebo třeba foukaná, díky které se cítím vždy hned jako vyměněná.

2. Knížka

Pokud nezvládnu naplánovat žádnou zkrášlující proceduru, ráda si vlezu do vany plné pěny s novou knížkou - ideálně o lásce, když už se doma žádná romantika nekoná.

3. Nový parfém

A pokud si pro sebe nedokážu ukořistit ani hodinku večer, rychlý nákup během dne to jistí. Většinou vsadím na nový parfém. Aktuálně mám zálusk na mou oblíbenou vůni Olympéa od Paco Rabanne ve sběratelském flakonu Olympéa Onyx. Orientální kombinace svěžesti a smyslnosti, jasmín a květ zázvoru, slaná vanilka v objetí kašmírového dřeva. Prostě ideální volba na přelom zimy a jara.

TIP: Pokud hledáte dárek i pro partnera, i dokonalá pánská vůně Invictus přichází ve sběratelském flakonu Invictus Onyx!