Reklama

Kláry sloupek: O odlišnosti mužů a žen

Zkušenosti z reálného života...
Reklama
12697

O tom, že muži jsou z Marsu a Ženy z Venuše, toho bylo řečeno už mnoho. Přesto mě stand-upy a divadelní vystoupení typu Caveman vždycky pobaví. A tak jsem se rozhodla podělit i o moje osobní zkušenosti na tohle téma...

Tak třeba barvy jo

Sedíme v restauraci a přijde na to identifikovat odstín modrý. Prostě klasická blankytná. Tohle slovo muži ale neznají. Ač jim o tom, jak je naprosto nezbytné, zpívá Zagorka už pěknou řádku let. A tak radši řeknou, že je to taková, no nebová. Když nás pobaví výraz nebová, zvrtne se klasickej páteční večer na hru „Urči odstín modré.“ Ukazujeme azurovou: „No to je jasný“, hlásí kluci s výrazem na nás si nepřijdete, „přeci nebová v srpnu!“ V podobném duchu pokračovala hra až k „modrá jako moje auto“, kdy jsme to prostě vzdaly.

Nebo komplimenty (a beauty procedury)

Možná za to můžeme my s věčnými výčitkami, že jich dostáváme pod míru a tak jsou z toho muži vystreslí. Ten můj teda určitě. Důkazem je story, jak jsem jednou šla ke kadeřníkovi. Ráno odcházím a říkám, že mám dneska kadeřníka. Několik hodin PŘED kadeřnictvím si jdu koupit šaty na svatbu (ne moji, bohužel). Posílám přítelovi fotku z kabinky ve výrazných modrých šatech až na zem. Než stihnu napsat „Co si o nich myslíš?“, přichází mi pohotová odpověď: „Krásný účes zlato!“

…No, aby to nebylo dlouhý, protože to pravděpodobně čtete na svým smatphonu, kde na vás čeká spoustu dalších zajímavějších influencerů, tak o tom, jak šla kámoška na depilaci a přítel se jí pak zeptal, jestli jí tam ty nehty udělali hezký, zase jindy.

Muži jsou zkrátka občas trochu mimo. Odlišní. Naše protiklady. A proto je milujeme. Protože kdyby tyhle odlišnosti neexistovaly, tak by depilace nebyla obestřena tajemstvím a to by byla nuda.

Čím vás vaše druhá polovička překvapila? Napište mi na klara.tomkova@burda.cz nebo na Instagram @klaritomkova, ráda se pobavím! 

 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Reklama
Reklama