Krabičková dieta redaktorky Verči | Poslední šance, jak zhubnout?

Když jsem před deseti let brečela v kabince s džínami u kolen, protože výš mi přes stehna nešly natáhnout, přísahala jsem, že už nikdy v životě nebudu tlustá.
12093

Zabejčila jsem se a během půl roku jsem shodila 16 kilo. Jenže dvě těhotenství ve dvou po sobě jdoucích letech (jo, trochu hukot pro mé tělo) a Nutella pojídaná na kila mě dostaly opět do stavu před deseti lety. Nic moc pocit. 

Jsem půl roku po porodu a jediné kalhoty, do kterých se vejdu, jsou těhotenské džíny. A vzhledem k tomu, že se začínají rozpadat, je na čase s nute-kily začít něco dělat. Takže když jsem dostala nabídku vyzkoušet jídla v krabičkách od Zdravého stravování, nadšeně jsem kývla! Se dvěma miminy, z nichž každé jí něco jiného, už totiž vážně nemám čas připravovat ještě třetí zdravé a dietní jídlo pro sebe. Nehledě na to, že často po probdělé noci nebo po nervově vypjatém odpoledni, se jako vlčák vrhám na čokoládu a doplňuju energii a obaluju nervy. To ale s hubnutím moc dohromady nejde, že? Takže systém zdravých jídel v krabičkách je pro mě v tuto chvíli asi jediná (a dost možná taky poslední) šance, jak zhubnout a nenosit těhotenské XL gatě do smrti.

Přiznávám, že na schůzku s Katkou Šimkovou, majitelkou Zdravého stravování, jsem se těšila jako děcko. I když jsem tušila, že se během vážení a měření budu chtít propadnout studem. Výsledky nebyly nic moc, to vám přiznám na rovinu. Možná byste chtěli vědět konkrétní údaje - kila, míry a procenta tuku, že jo? Ale víte co? To si nechám až úplně na konec. Sama jsem zvědavá, jestli se za měsíc se Zdravým stravováním něco změní. 

S Katkou jsme po vážení a měření probraly můj životní styl a očekávání, chuťové preference a co naopak nemám ráda nebo kvůli alergiím vůbec nemůžu. Pak mi doporučila jejich nejnovější program Pro zdraví +, který je obohacený o více zeleniny a ovoce, abychom jich do sebe dostali doporučenou denní dávku. Hodnoty mám nastavené na 6000 kJ denně, protože můj metabolizmus po držení nejrůznějších diet už nefunguje úplně ukázkově. Od pondělí začínám. Tak mi držte palce. Dám vědět, jaké to s krabičkami je! Sledovat to můžete i v mých stories na Instagramu @verucizkova.

sledujte nás na instagramu