Reklama

Královna basic kousků Karolína o jarních a letních trendech | Je čas se odvázat?!

Letos zkusím víc než den denim a bílá trička, slibuju!
12809

V mé komfortní zóně jsem obklopena bílou, šedou, béžovou, hnědou a černou barvou. Stále víc a víc ale toužím po tom o aktuálních módních trendech nejen psát a kochat se jimi na Instagramu a v obchodech, ale také je zařadit do své skříně.

Jak ale skloubit víru ve slow fashion s módními výstřelky, které jsou za pár měsíců absolutně out? Není to sranda, ale letos to dám! Úplně ze všeho nejvíc mě láká puntíkatý print a dámské bermudy.

Koženkové bermudy Frankie Shop

Moc se těším i na výrazné šperky, které vystřídaly vrstvení spousty drobných náramků i řetízků. Ty ale pečlivě schovávám, jejich doba určitě zase brzo přijde. 

Řetěz Kenneth Jay

Doposud jsem se vyhýbala neonovým barvám, ale na seznam top trendů se v posledních letech dostaly už poněkolikáté, tak jim dám šanci. Překvapivě se mi více líbí neonové kousky vhodné na jaro než letní šaty a topy. Co vy na svetry a bundy v zářivých odstínech? Líbí? Mně moc!

TIBI Cozette neon svetr, www.net-a-porter.com

Kromě těchto trendů se mi moc líbí látky s přírodními motivy. Uvidíme, jestli ulovím něco, co dokážu nosit. Zbytek trendů mi naštěstí hraje do karet. Tílka, rovné střihy, ikonické malé černé, kostýmky, jednoduché áčkové maxi šaty. Ať už je léto!

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama