Láska na první přičichnutí: Ty nej voňavé svíčky podle produkční Petry

Svíčky jsou mojí vášní...
12767

Miluju večery, kdy nic nemusím, zapálím si svíčky, udělám si pohodlí a zamotaná v dece na gauči si jen užívám klid a relax po náročném dni...

Protože mi ale nestačí jen tak nějaké svíčky, řídím se při jejich výběru hned několika kritérii. Tak za prvé, musí mě zaujmout jejich design a celkově musí zapadat do konceptu mého domova. Za druhé je samozřejmě důležitá vůně. V tomhle bodu jsem trochu složitá, protože mi voní dost specifické druhy svíček. Když ale najdu tu top vůni, je vyhráno a jsem věrná dokud... mě nezaujme jiná vůně. A za třetí, mě baví, když má svíčka nějaký příběh.

Tak a teď už přejdeme k věci. Představím vám tři značky svíček, které u mě doma najdete vždy s jistotou a do kterých se vyplatí investovat.

1. Svíčky diptyque. Musím se přiznat, že tady sem neobjevila žádnou, která by mi nevoněla. Když si tuhle svíčku zapálíte, máte pocit, jakobyste si domov navoněli tím nejluxusnějším parfémem. Navíc jejich ikonický design vypadá dobře v každé domácnosti.

2. Rituals. Tady zbožňuju svíčky xxl, které mají vždy stylové balení a hlavně vám vydrží neskutečně dlouho.

3. Jo Malone. Svíčky Jo Malone jsou prostě láska. Věřte mi. A zamiluje si je každý, kdo je pozná.

Všechny zmíněné svíčky opravdu s klidným srdcem doporučuju. Stačí si pouze najít "tu vaši" vůni. Navíc pokud přemýšlíte nad originálním a stylovým dárkem - už nemusíte! Právě jsem vaše trable vyřešila za vás!

Extra tip: Všechny tyhle svíčky mají nádherné obaly, které je škoda po vyhoření vyhazovat. Stačí je na chvilku dát do mrazáku - tím se jednoduše zbavíte nevyhořelého vosku, a obal od svíčky pak třeba použít v koupelně, jako úložný prostor pro kosmetické štětce nebo jako designovou vázu. Fantazii se meze nekladou.