Lednové objevy produkční Petry: Část první

Kdo mě zná, tak ví, že šperky jsou mojí malou velkou vášní...
12714

Jsem v téhle oblasti dost věrná, protože jakmile si šperk oblíbím, dostanu, koupím - nosím ho denně! Stane se mojí součástí a neexistuje, že bych si ho zapoměla vzít...

A vypadá to, že se moje vášeň opět rozroste! Slyšeli jste už o značce L´ANTIDOTE JEWELLERY? Pokud ne, ráda vás zasvětím...

Srdcem i motorem značky jsou dvě přítelkyně a jejich společná vize hledat nový smysl krásy posouváním mezí designu, zlepšováním kvality a zdokonalováním výroby nestárnoucích náušnic. K tomu všemu jsou jim inspirací jejich vlastní dcery, matky a ženy.

Markéta je zaměřením minimalistka, milovnice precizní práce, jednoduchosti a harmonie. Důvěřuje své intuici a o svém procesu tvorby říká: „Když jde tvorba lehce, je to to nejlepší znamení, že jsme na správné cestě.“ Natali je perfekcionistka, vyznavačka kvality a krásy, vskutku kosmopolitní žena, pro kterou je skrytá krása šperku zásadní. Věří, že šperk je součástí každodenního života jeho nositele.

Kolekce L´Antidote Earstallation

První kolekce L’ANTIDOTE představuje set luxusních diamantových náušnic s delikátní zářivostí. Každý kus je poutavou a křehce působící miniaturní sochou, vyrobenou v různých geometricky vyvážených tvarech, které symbolizují možnou nedokonalost, nepředvídatelnost a nestálost hvězdných konstelací, které jejich tvůrkyně nechávají krystalizovat k dokonalosti. 

Všechny náušnice L ‘Antidote jsou opatřeny jedinečným uzavíracím mechanismem. Tento mechanismus vypadá jako miniaturní chrámový dóm. Vyroben je z osmnácti karátového zlata a ve variantě s brilianty ho dekoruje sedm diamantů. Dôme uzavírací mechanismus je chráněn užitným vzorem a každý jeho kus je výsledkem precizní zlatnické ruční práce. Byl navržen a zkonstruován tak, aby garantoval bezpečnost a pohodlí jeho nositeli. Dôme je maximálním propojením funkčnosti, řemeslného zpracovaní a estetiky.

Nevím, jak vy, ale já, jsem se s příchodem roku 2020 zamilovala!