Lednové objevy produkční Petry: Nová česká kosmetika Klara Rott

Pokud jde o produkty české výroby jsem vždycky nadšená!
12779

Je ale pravda, že v poslední době je novinek na trhu spousta a tak jsem zjišťovala, čím je právě kosmetika Klara Rott vyjímečná. Sama zakladatelka značky odpovídá následovně.

„Naše kosmetika se odlišuje oproti konkurenci několika věcmi,“ říká Klára Rott. „Jako jediní v ČR si vyrábíme (nepřebalujeme) hydroláty neboli květinové vody (a to v několikanásobně vyšších koncentracích než je na trhu běžné, a v bio kvalitě). Sami si vyrábíme i všechny bio bylinné extrakty. Do naší kosmetiky nepřidáváme žádnou vodu (její pozitivní účinky na pleť jsou totiž nulové, místo ní používáme naše hydroláty, které obsahují velké množství účinných aktivních látek z „mateřské rostliny“). Vyvynuli jsme unikátní dvousložkovu aplikaci (kterou máme duševně ošetřenou) a která přispívá k maximálnímu využití a vstřebání desítek biologicky účinných látek do pleti. Tím se nám podařilo vyhnout všem běžně používaným pomocným látkám určeným k emulgaci, konzervaci, parfemaci, atd.,  které často tvoří krém až ze 70% a nejsou často příliš vhodné pro pleť. Nepoužíváme konzervanty - vyvynuli jsme samokonzervační formuli pouze z přírodních látek na bázi bylin atd. Používáme omlazující kmenové buňky ze Švýcarska.“

A na který produkte je Klára nejvíc pyšná? 

„Nejvíce pyšná jsem na dvousložkové koncentrované sérum (všechny 3 druhy: na pleť 45+, 25+ i na problematickou pleť) a to z důvodu jeho dvousložkové aplikace (výhody viz výše) a jeho složení, obsahuje cca 38 účinných aktivních látek,“ říká.

 

Pokud se chcete dozvědět o této nové české značce více, přidávám vám odkaz na web, kde se dozvíte vše potřebné. Stačí kliknout zde.