Nejvoňavější sprcháče podle beauty redaktorky Týny

Jaké mám nejradši a proč?
12319

Na jaké sprchové přípravky nedám dopustit a proč? 

Ayurveda Foaming Shower gel; Rituals, 230 Kč 
Tahle sprchová pěna patří mezi stálice, ke kterým se pořád vracím. Voní naprosto nádherně, intenzivně a přesně podle mého gusta. Navíc funguje skvěle i jako gel na holení, protože má konzistenci přesně jako holící pěny. Mix mandlového oleje a indická růže se mi zaryl pod kůži. Co se týče této značky, božsky voní v podstatě všechny jejich řady. Sice mi přijde, že trochu vysušují pokožku, ale když si pořídíte tu samou vůni v provedení sprchového oleje, máte vystaráno. 

Pečující sprchový gel creme care; Nivea, 55 Kč 
Tento sprchový gel a jeho klasická vůně je prostě srdcovka, vzpomínka na dětství a symbol čistoty. Kdo by neměl rád tuhle modrou klasiku? 

Sprchový gel s bergamotem a jasmínem; Korres, 265 Kč
Vůně jasmínu patří mezi moje vůbec nejoblíbenější, takže se není čemu divit, že mě tahle květinová (ale ne sladká), varianta sprchového gelu dostala. Korres sprchové gely umí – necítím v nich chemii a nevysušují pokožku. 

Sprchový gel The Olive Branch; Lush, 465 Kč
Nepatřím mezi milovníky citrusů, ale tenhle sprchový gel s vůní mandarinek, olivových listů a olivového oleje mě vždycky nabije energií. Používám často v létě, přijde mi, že se k němu krásně hodí. Navíc ho stačí maličko, takže vydrží dlouho.