Reklama

Netflix & chill: TOP 5 seriálů podle šéfredaktorky Kláry

Tyhle TV shows vás zabaví v době karantény...
Reklama
12866

Zodpovědnost je pro mě na prvním místě, a tak pokud nemusím, zůstávám doma. Máme v JOY velké štěstí, že můžeme pracovat z domova. Nebojte se, nezahálíme. Celé následující číslo jsme pro vás upravili v návaznosti na aktuální situaci. A přidali jsme již od čísla 04/20 možnost nechat si časopis zaslat domů s poštovným zdarma. Přiznám se ale, že večery trávím ve společnosti mých oblíbených seriálů. A jaké to jsou? 

1. I'm not okay with this

Předpokládám, že Stranger things jste již všichni viděli (pokud ne, určitě to napravte, ty vás zabaví po celou dobu karantény), a tak vám sem házím tip na seriál, který se nese v podobném duchu. O nadpřirozené schopnosti, retro feeling a vtipné hlášky v něm rozhodně nouze není! (Netflix)

2. YOU

Stalking na sociálních sítích je aktuálně tématem číslo 1. (Už jste viděli český dokument v Síti?) A proto je seriál YOU naprosto up- to date. Zjistíte v něm, že Penn Badgley umí zahrát o dost víc, než jen Dana Humphreyho v Super drbně. Seriál v sobě nese napětí i romanci a přiznávám se bez mučení, že posledních pár dílů 2.série jsem zhltla v kuse. (Netflix)

3. Lucifer

Jak by to vypadalo, kdyby si strážce pekla vzal dovolenou a rozhodl se ji strávit na zemi? Přesně to se dozvíte v téhle show s extrémně HOT hercem v hlavní roli. A že se Lucifer zamiluje do pozemské bytosti snad ani nemusím dodávat ne? (Netflix)

4. Euforie

Zendayu naprosto zbožňuju, a tak jsem si její nejnovější počin musela pustit hned, jak vyšel. Je to trochu drsnější seriál, ale za ty extra cool outfity a dokonalé líčení to stojí překovat! (HBO GO)

5. Malý Sheldon

Pokud milujete Teorii velkého třesku a vlastně i pokud ne, tak vám tenhle seriál nesmí uniknout. Jak vyrůstá ultrainteligentní dítě, které ale nezvládá nástrahy běžného dne jako je například rozpoznání sakrasmu? (HBO GO)


BONUS NA ZÁVĚR: Ještě nemáte novou JOY s kupony SHOPPING FEVER a nechce se vám do obchodu? ZDE si ji nyní můžete objednat a přijde vám až do schránky. POŠTOVNÉ JE ZDARMA!

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama