Reklama

Objednejte si časopis JOY z pohodlí domova

P. S. : Poštovné po celé ČR zdarma!
Reklama
12850

Krásný den milé čtenářky,

 

negativních zpráv se aktuálně šíří už dost, a tak bychom Vám rádi sdělili také něco pozitivního. Náš tým pro Vás připravil jedinečnou možnost dopravení Vašeho oblíbeného časopisu až do schránky s poštovným zdarma po celé ČR. Aktuální JOY si tak můžete na tomto odkazu objednat přímo z Vašeho domova.

A co v novém čísle najdete?

Naše beauty redaktorka Kristý pro Vás připravila velký článek o tetování, kde se od profesionální tatérky i dermatoložky dozvíte, co dělat před, během a po tetování. (I jak si případně to staré nechat odstranit.) Sloupkař Petr Cífka se tentokrát zamýšlí nad prázdnotou plné dámské skříně a Vy si tak můžete přečíst, jak muži vnímají naše typické "Nemám co na sebe". (A ne ani muž, který už léta píše do dámského časopisu, nechápe, že my OPRAVDU nemáme co na sebe, i když naše skříň praská ve švech. ) Na straně 18. Vás čeká materiál "Happy Sunday XXL", který je plný tipů, jak si užít tu nejlepší neděli vůbec. A na naší krásné coverstar Karolíně Mališové jsme nafotili TOP 10 fashion trendů sezony. Takže se dozvíte, jaké kousky vám letos nesmí chybět v šatníku. Stejně tak v čísle najdete aktuální trendy na sociálních sítích, díky kterým bude Váš profil naprosto neodolatelný. 

Celé číslo jsme pro Vás v redakci připravovali s láskou a doufáme, že Vám zpříjemní Váš ME-TIME strávený v pohodlí domova.

Klára

Šéfredaktorka JOY 

 

 

 
Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama