Péče o problematickou pleť při nedostatku času podle redaktorky Karolíny

Když akné a další nedokonalosti pleti nejsou problémem pouze teenagerů...
12506

Problémy s pletí mám nárazově a i většina kosmetiček, ke kterým jsem šla pro radu, se shodla na tom, že jde nejspíše o nedokonalosti způsobené hormonálními změnami. A s tím se bojuje opravdu těžko. Asi nejlepší pleť jsem měla vždy ke konci těhotenství. Jelikož však třetí dítě minimálně v následujících letech neplánuji, musela jsem začít své pleti věnovat více pozornosti. Protože ale nemám čas na pravidelné návštěvy kosmetických salónů, hledala jsem možnosti, jak si dopřát co nejlepší péči doma v koupelně.

Základem je podle mě pečlivé čištění. Proto už několik let používám produkty FOREO, díky kterým mám každé ráno i každý večer dokonale čistou pleť připravenou na nanesení pečujících produktů. Věřte nebo ne, od doby, co používám kartáček FOREO, vnímám, že se séra i krémy vstřebávají do mé pleti o poznání rychleji.

Nyní jsem dostala možnost vyzkoušet novinku FOREO LUNA mini 3, která má ultra-hladké silikonové štětinky, které v kombinaci s 8 000 T-Sonic pulzováním za minutu při 12 různých intenzitách poskytuje tváři efektivní, ale maximálně jemné čištění bez podráždění.

K dostání na českém trhu bude tato novinka od září!

Kromě silikonového kartáčku se také hodně spoléhám na kosmetické produkty, které nejen hydratují, vyhlazují nebo čistí, ale také podporují hojení.

To je například čisticí pěna Sleeping Beauty značky Edible Beauty složená ze spousty skvělých ingrediencí. Australská růžová hlína a sopečný minerál zeolit čistí pokožku, odstraňují nečistoty, čímž předchází vzniku pupínků a zároveň podporují obnovu a regeneraci kožních buněk. Avokádový olej redukuje přebytečnou produkci kožního mazu a zklidňuje, zatímco acai a olej ze semen čajovníku hydratují a vyživují pokožku a podporují její dokonalou zář. Základem této pěny je uklidňující gel z aloe, který je bohatý na antioxidanty (polyfenoly) a živiny, které hydratují a vyživují, urychlují hojení pleti a zlepšují pružnost pokožky.

K dostání exkluzivně na www.myskino.cz za 1 190 Kč.

A co se osvědčilo vám? Napište mi třeba do directu na Instagram @karolinavala!