Pravda o holkách z časopisu očima redaktorky Petry

Ďábel nosí Pradu...
12111

Tak přesně tenhle film se mi vždycky dřív vybavil, když jsem si představila tým holek z časopisu. Vysoké podpatky ( nejlépe ty s červenou podrážkou ), kabelky věhlasných světových značek, outfity jen od těch nejlepších návrhářů, všude plno drahých doplňků, litry kávy a žádné jídlo... K tomuhle scénaři jsem si navíc připočetla rivalitu, dravost a intriky, které "určitě" tenhle svět provází a měla jsem jasno.

Osud ale občas zvláštně zamíchá kartama a já jsem dostala nabídku jít do "takového" časopisu na pohovor. Měla jsem strach ale zároveň jsem byla zvědavá, jestli to opravdu takhle chodí a jaké tyhle holky z módní branže ve skutečnosti jsou.

Pohovor dopadl skvěle a já jsem si za pár dní měla jít sednout mezi "ně". Už jen to, že jsem měla být v čistě ženském kolektivu ( dřív jsem vždycky pracovala v týmu, kde byl alespoň jeden chlap ) mě tak trochu vyvádělo z rovnováhy. Ale co. Řekla jsem si, že za zkoušku nic nedám a třeba to bude fajn.

Jaké bylo moje překvapení, když jsem přišla poprvé do redakce a tam seděly úplně normální holky! Holky, které se smály, vtipkovaly, JEDLY ( dokonce jsem něco zaslechla i o chipsech a chlebíčkách ) a byly připraveny mě vzít mezi sebe a na začátku mi pomoct...

Neuběhlo ani pár dní a já jsem měla pocit, že jsem součástí toho nejlepšího týmu na světě a ten pocit mám díky nim dodnes ( a to už jsme spolu dva roky! ). Nejsou to jen kolegyně, které vídám denně v redakci. Jsou to především kamarádky, kterým můžu cokoliv říct. Jsou to holky za které bych dala ruku do ohně a vím, že i když jsou občas těžší dny ( kdo je nemá ), můžem se na sebe spolehnout a jsme prostě SUPER tým. A to je pro mě nejvíc!

A proto dnes tenhle článek věnuju právě "holkám z časáku". Val, Káji, Týno, Máji, Klári, Sandruš, Veru a Týno č.2 - díky za to, že jste! Krásný Mezinárodní den žen, ŽENY!