Produkční Petra: 4 beauty vychytávky do 500 Kč, které musíte znát

Najít kvalitní pěči o pleť je celkem oříšek...
12566

Respektive najít kvalitní, cenově dostupnou a skvěle fungující péči o pleť je oříšek. Díky své práci jsem vyzkoušela už spoustu kosmetiky, která slibovala zázraky na počkání ale upřímně řečeno, ne vždy produkt splňoval to, co sebevědomě hlásal obal...

Proto jsem ráda, že jsem našla kvalitní a cenově dostupné zázraky, které kouzlit opravdu umí. A protože jsem kamarádka, tak se s vámi o ně podělím!

1. Super Matte Moisturizer - Zmatňující krém.

Co by mohlo lépe regulovat kožní maz, zmatňovat pleť a hydratovat pokožku, než péče o pleť s ingrediencemi, které jsou z 90 % přírodního původu, obsahují kyselinu hyaluronovou derivovanou z cukrové třtiny a zmatňující pudr? Právě tento krém. Vyzkoušejte a uvidíte, že mi dáte za pravdu! 

2. Clean Skin Gel - Čistící gel na obličej.

Taky už jste vyzkoušeli nespočet čisticích gelů a pořád ne a ne, najít ten pravý? Tento čistící gel na obličej, který jemně odstraní make-up, čistí, tónuje a zjemňuje pokožku vás zaručeně nezklame. Vyzkoušeno, prověřeno!

3. Hydrating Depuffing Eye Contour Creme - Hydratační krém na oční okolí.

Najít krém na oční okolí, který nedráždí, nevysušuje a opravdu pracuje, je podle mě učiněný zázrak. Tento krém na oční okolí obsahuje kyselinu hyaluronovou a kofein, hydratuje oční okolí a redukuje vzhled tmavých kruhů, otoky a známky stárnutí. Gelovo krémová textura se rychle vstřebává a nezanechává mastný film.

Všechny tři výše uvedené produkty si můžete z pohodlí domova objednat na www.sephora.cz.

4. Rozjasňující rýžový peeling pro suchou až citlivou pleť.

Peeling je po horkém létě přesně to, co vaše sluncem unavená pokožka potřebuje. Přirozeně obnovíte kožní buňky a vaše pleť bude zářit na kilometry daleko - slibuju! Najdete na www.nivea.cz.

A jaké jsou vaše kosmetické vychytávky? Budu ráda, když mi napíšete na petra.stepankova@burda.cz