Produkční Petra: 4 cool místa v Praze, kam vyrazit za zábavou

Praha a noční život...
12490

To je spojení, které funguje dokonale. Pouze ale v tom případě, že víte, kam máte jít.

Nedávno mě doslova šokovala moje kolegyně, kterou nebudu jmenovat ( dobře, je to Klárka ), která mi řekla, že neví, kde leží jeden z nejznámějších barů v Praze. Proto jsem se rozhodla, že vám sepíšu takového mini průvodce, kam zajít, pokud se chcete pobavit, a třeba mě i potkat. 

Jste připraveni? Můžeme začít...

1. Aloha Music Club & Cocktail Bar Praha

Pohodový bar v centru Prahy, který je tak trochu "zastrčený" ale to mu vůbec neubírá na originalitě. Aloha je cool bar, kde se skvěle začíná. Rády tam s holkama zajdeme na skleničku ještě předtím, než vyrazíme do pravého víru velkoměsta. V Aloze se můžete také najíst, a díky zahrádce si v klidu popovídáte a proberete to, co už později nestihnete. Alohu najdete v Dušní 11 a pokud se vám tam zalíbí natolik, že se vám nebude chtít nikam jinam - nevadí. V Aloze totiž najdete i taneční parket, takže pokud chcete zažít ten pravý "Havaj" v Praze - hurá do Alohy.

2. La Bodeguita Del Medio Praha

To je on! Bar, o kterém Klárka neměla ponětí. Nechápu. Pokud milujete kubánskou hudbu, Havanu a toužíte se na chvilku ocitnout v Karibiku - musíte do Bodeguity! Tamnější atmosféra a brazilské tanečnice a tanečníci vás jednoduše dostanou! Zahoďte starosti a jděte si užívat nefalšované kubánské atmosféry na maximum! Bodeguitu najdete na adrese Kaprova 5.

3. Tretter's New York Bar

Moje srdcovka! Do Tretter's chodíme s holkama vždycky, když jdeme ven. Skvělé koktejly, atmosféra třicátých let, rodinná tradice a přátelé, které tam vždy potkáme, dělá z Tretter's neobyčejné místo. Kdybych si měla v Praze vybrat jen jeden bar, byl by to právě tento. Adresa je V Kolkovně 3!

4. Manifesto Market Smíchov

No a abysme nebyli jen v barech, vezmu vás i na vzduch. Pokud hledáte skvělé posezení venku, stylové prostředí, super hudbu a neotřelý koncept, vyrazte do Manifesta na Smíchově. Báječně se najíte, dáte si cool drinky a můžete pozorovat hvězdy na obloze - co víc si přát! Manifesto Market Smíchov sídlí na adrese náměstí 14.října 82/16.

Extra Joy tip: Nedávno jsme s holkama z práce navštívily Moon Club a musím řict, že jsem byla příjemně překvapená! Je to tak trochu styl a lá Sex ve městě a pro girls night, místo jako stvořené! Doporučujeme! Adresa je Dlouhá 26.

Tak tohle jsou mé tipy. Kam rádi vyrážíte vy? Pokud vás napadá, které místo bych určitě měla navštívit, napište mi prosím na petra.stepankova@burda.cz. Budu se těšit!

Přečtěte si také: 10 věcí, které byste měli stihnout do třiceti podle redaktorky Petry