Reklama

Produkční Petra: Moje milá Joy...

...
Reklama
12712

Moje milovaná Joy,

děkuji Ti s veškerou pokorou za celý rok 2019. Byla to opět jízda! 

Stala ses mi ještě bližší přítelkyní než si doposud byla. Stala ses mojí součástí. Stala ses důvodem milionu úsměvů, které jsem za rok 2019 vykouzlila. Stala ses mi bezpečným přístavem, když se moje moře občas rozbouřilo. Stala ses místem, kde se potkávám s kamarádkama - ano s kolegyněmi, které ale ani “kolegyněmi” nazývat nemůžu. Jsou to kamarádky, s kterými každý den, společnými silami, pracujeme na obsahu, který se Vám, našim čtenářkám, dostává do rukou v tištěné podobě jednou měsíčně, v online prostoru však každý den...

Věř mi milá Joy, že práce na Tobě není práce ale zábava a splněný sen! A i když už není náš tým kompletní, a už teď víme, že i v roce 2020 nás opustí naše Týnka R. ( protože přivede na svět další čtenářku Joy! ), to Joy jádro zůstane už navždycky. Ty jsi totiž, moje milá Joy, udělala něco neskutečného! Vytvořila jsi tým kamarádek, které se nikdy nepodrazí, vždycky drží při sobě, smějí se jako šílenkyně, mají svoje hesla, tajné vtípky a dělají svojí práci na 110% ne proto, že musí, ale proto, že chtějí a ví, že práce jedné, závisí na té druhé a jedině, když do sebe všechny tyhle kolečka zapadnou, vznikne něco dokonalého. Vznikneš Ty, naše milovaná Joy.

Proto prostřednictvím Tvé online verze chci poděkovat našemu celému týmu! Dream týmu! Klári, Káji, Týnko R., Týnko M a Sandruš! Holky, děkuju za každý jeden den, který s váma jsem a těším se na další a další. A Týnko R! Nemysli si, že se nás zbavíš! 

Jednou Joy, vždycky Joy!

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama