Redaktorka Mariya: co mě dokáže znovu přinutit cvičit

Ve zdravém těle zdravý duch, tak nějak zní to moudro, že?
12106

Čistě rozumově se s ním zcela ztotožňuji, ale ne vždy hlava a vaše vůle i tělo spolupracují. No a když se k tomu připojí trochu neorganizovaného stravování, tak se vám o zdravém těle může jen zdát.

Každý máme své priority, a každý potřebuje jinou motivaci. Ta moje se točí převážně kolem oblečení. Není divu, že dělám to, co dělám. Zdraví je samozřejmě na prvním místě, o tom žádná, ale hned na tom druhém je u mě to, jak v oblečení vypadám, co si můžu a nemůžu dovolit kvůli své váze, a že v plus size velikostech se zatím bohužel dá sehnat jen velmi málo hezkých trendy kousků.

V neposlední řadě jsou tu i nové hezké fitness kolekce. Posledních pár let sportovní firmy fakt válí a jejich modely se dají skvěle zakomponovat i do každodenních looků. Cool tenisky, zajímavé legíny, topy a mikiny, nákup toho všeho se přeci musí nějak ospravedlnit. Takže chtě nechtě začínáte cvičit.

Takže, když se nemůžete dokopat do fitka, moje rada zní: běžte si nakoupit novou výbavu. Kousky, do kterých se na první pohled úplně zamilujete, tak silně, že se nebudete moci dočkat okamžiku, až si je na sebe vezmete a vyrazíte naproti svému lepšímu „JÁ“. 

Přesně tohle plánují tento týden udělat. Má motivace totiž pomalu začala pokulhávat a je načase vyrazit na lov. Mám už vyhlídnuté nějaké věcičky, tak se koukněte, třeba se vám taky zalíbí.