Redaktorka Mariya: Doplňky, které navodí prázdninovou atmosféru

Přírodní materiály jsou na léto top.
12313

Bavlna, len, hedvábí - všichni víme,že tyto látky jsou nejlepší jak do rozpálených ulic, tak i na dovolenou k moři. Dnes mám ale na mysli spíše ratan, slámu, dřevo, bambus nebo mušle, a přesněji doplňky z nich vyrobené. 

Jsou to právě kabelky, boty, klobouky a šperky, co dotváří náš look a přidávají mu určitý náboj. Já už se nemůžu dočkat dovolené. Je ale až v září, takže nebudu marnit čas a využiju všechny možné prostředky k tomu, abych se tam ocitla dřív, alespoň na tu chvíli, kdy se na sebe koukám do zrcadla.

Takže v nejbližší době hodlám vyrazit na lov. Mám v plánu pořídit si větší slamák s širokou krempou a nějakou výraznou stuhou. Nechci na něm žádné perforace, nebo roztřepené konce, měl by být maximálně jednoduchý, abych ho v pohodě unosila i ve městě. 

Jako další jsou na mušce sandálky se slaměnou podrážkou. K bílým šatům, overalům, širokým culottes nebo slimkám. Jen jak si to představím, tak jsem nadšená. Shopaholikům stačí opravdu málo ke štěstí :)

Když už boty, tak musí přece přijít i kabelka… Mám už hrozně dlouho velký slaměný košík, na který v letě nedám dopustit. Jenže pravidelná nálož dobrot z trhů, knížky, zápisníky a počítač, které s sebou neustále tahám, ho pomalu ale jistě odrovnaly. Takže nyní se poohlížím po malé verzi ve dřevě nebo bambusu.

A “last but not least” na mém seznamu jsou mušličkové šperky. Nejdřív jsem si říkala, že to není nic pro mě, ale teď vím, že se bez nich letos neobejdu. Nevím jestli to bude náhrdelník, náramek, sponky nebo náušnice, ale už teď cítím že si s jedním kouskem nevystačím.

A jak dodáváte svým běžným outfitům “holiday vibe” vy?