Reklama

Redaktorka Mariya: Jaké boty na podzim jí nesmí chybět

Je čas udělat revizi v botníku...
12541

Bot mám hodně. Ne, jako Carrie Bradshaw, ale stejně mám někdy pocit, že na ně potřebuju speciální místnost. Myslím si totiž, že stylové a trendy boty dokážou "vytáhnout" i ten nejhorší outfit. 

Fakt si stojím za tím, že právě obuv dokáže zadávat celou náladu vašeho looku. No a jak jinak, už mám vyhlídlých pár favoritů a nemůžu se o ně s vámi nepodělit. Jsou to teda jen dva modely, protože se musím vážně krotit :)

Jako první tu jsou ugly tenisky. I když to nejdřív nevypadalo, zůstaly s námi pěkně dlouho a hlavně ještě nikam neodchází. Protože Balenciaga je má maaalinko drahé, musím hledat levnější alternativu a fakt povedené kousky jsem objevila v Deichmannu. Jsou cenově velmi dostupné, takže nebudete mít výčitky, když si je příští sezonu vyměníte za jiný pár. 

Deichmann, 799 Kč

Deichmann, 799 Kč

Pak mi rozhodně nesmí chybět "koně" - kovbojské kozačky. Teď jsou aktuální jak vysoké, tak i nízké modely. Mé noze víc sluší ta nízká varianta a unosím je k šatům, sukním, džínům, ale vy si určitě vyzkoušejte i tu vysokou. Perfektně vypadají například s kalhoty s širšími nohavicemi, které se ledabyle zastrčí dovnitř. 

Zara, 1999 Kč

Zara, 2799 Kč

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama