Redaktorka Mariya: má nové fashion závislosti

Každou sezonu je tu něco, co mě absolutně dostane…
12263

Jednou jsou to ozdobné nízké kozačky, potom scarf print nebo oversized svetry - vždy se najde nějaký trend (bohužel pro mou peněženku jich je většinou víc), kterým začnu být posedla. 

Právě teď to jsou výrazné sponky. S perličkami, mušličkami, velkými zlatými elementy. Sama nosím delší mikádo a tyto ozdoby jsou pro něj jak stvořené. Nemusíte nic dlouho vymýšlet, jen připnete pár kousků a máte stylový účes. 

Dál to jsou velké náušnice. Dlouho jsem nosila menší elegantní pecky, které jsem dostala od rodičů k narozeninám. Už několik měsíců si ale nemůžu pomoct a stále si pořizuji nové a nové okázalé XXL modely. Nejvíc se mi líbí v kontrastu s mikinou nebo jednoduchým bílým tričkem a rozcuchanými vlasy.

No a do třetice tu je oblečení prádlového typu v černé barvě. Už mám slip dress, lehká košilková tílka na tenkých ramínkách, saténovou sukni v midi délce… A mám takový neblahý pocit, že tím jsem ještě neskončila. Když ona je to ideální volba pro horké letní dny i na chladnější období. Všechny výše vyjmenované kousky si dokonale rozumí s džínovou bundou, bombrem, svetry, mikinami, prostě s celým zbytkem mého šatníku.

A čemu nemůžete odolat letos vy?