Seriály, kterým (NE)podlehla redaktorka Mariya

Jak dlouho se dá odolávat „tlaku“ okolí?
12077

Určitě víte, že jsme v redakci jen samé holky. Málo kdy se stává, že by u nás panovalo ticho. Pořád máme co probírat, a to každý den, celý den. Kromě partnerů, jídla, toho, jak spasit planetu a nastolit světový mír, se často bavíme i o tom, kdo zrovna na co kouká.

Všichni milujeme Gilmore Girls, Sex and the City, máme zkouklé Friend a How I Met Your Mother, ale to jsou takové klasiky, které viděl snad každý. Dále se naše názory často liší. Před časem se jedna redakční půlka stala úplně závislou na Game of Thrones. Neustále to mezi sebou probírala, až si její členky založily vlastní WhatsApp skupinu. Druhá půlka jen kroutila hlavou nad tím, jak je může bavit tahle fantasy záležitost.

Pak přišel Příběh služebnice a začalo to nanovo. Musím přiznat, že já jsem vždy patřila vždy do té méně aktivní skupiny, která si vystačila s těmi staršími evergreeny. Ale jak se o tom holky pořad dokola bavily, tak mě to nahlodávalo, nahlodávalo, no a co myslíte, to víte, že jsem se tomu nakonec poddala.

Narodila se mi dcerka a první měsíc jsme měli doma krušnější noci s hodinami uhoupávání, takže jsem tomu dala šanci a konečně zhlédla jak Game Of Thrones, tak i Služebnici. Jedním dechem. A musím přiznat, že už to chápu. To nadšení, a že si o všem, co se stalo, musíte s někým popovídat. Nejhorší ale je čekání na další sezonu. Ještě, že tento rok nás čekají premiéry obou seriálů, protože déle bych to už nevydržela a pokračování snad natočila sama!

Stalo se vám někdy, že jste se něčemu dlouho bránili a pak si to totálně zamilovali? A od jakých seriálů, filmů nebo knížek jste se nemohli odtrhnout vy? Třeba se inspiruji a najdu další závislost.

P.S. Teď začalo další kolo mánie. A mám pocit, že v tom jedou úplně všichni, kromě mě. To je samé Luďane, Severka a dycky. Už mi přijde, že mají svou řeč. No a jsem sama zvědavá, za jak dlouho se k nim připojím...

 

sledujte nás na instagramu