Reklama

Sportovní wish list produkční Petry aneb vzhůru na trénink!

Cvičím celý rok...
Reklama
12631

Na podzim se mi ale cvičí asi úplně nejlíp. Proč? Za prvé mám motivaci před Vánocema - logicky čím víc budu cvičit, tím víc můžu sníst vanilkových rohlíčků... A za druhé - do léta je daleko a já mám pocit, že mám na jakýkoliv progres nebo viditelný výsledek dost času. Tím pádem nikam nespěchám, nejsem pod tlakem a každý trénink si vyloženě užívám.

Jako každý rok ale potřebuji po létě trochu motivace. A jak se nejlépe namotivuju? No přece novým outfitem! A co je na mém wish listu tuto sezonu? 

1. Boty

Teprve letos jsem začala běhat - ano AŽ letos. Ještě na začátku roku jsem všem tvrdila, že běh není nic pro mě, že ho nesnáším a... netrvalo dlouho a zaběhla jsem si svých prvních 9 km. A k běhu patří samozřejmě kvalitní obuv! Teprve nedávno jsem objevila značku ON Running a jsme nadšená! Skvělý a cool design a hlavně technologie v nejvyšší možné kvalitě! Pokud běháte, určitě vyzkoušejte. Já si dělám zálusk na tyhle krásky!

2. Běžecká bunda

Kvalitní a nepromokavá bunda, která zvládne všechny nástrahy počasí, je pro podzimní běhání základ. A protože jsem detailistka, určitě vás nepřekvapí, že k běžeckým botám ON Running jsem si vyhlídla i bundu od téže značky. Ať si říká kdo chce, co chce, já si myslím, že i outfit  ( pochopitelně do detailu sladěný ) ovlivňuje výsledek!

3. Sportovní podprsenka

Co si budeme povídat... Pokud nemáte při běhu ( nebo jakékoliv jiné sportovní aktivitě ) kvalitní a perfektně sedící podprsenku, je všechno špatně... Doporučuju si udělat čas a opravdu si sportovní podprsenku vyzkoušet - je to přece jen investice do vašeho pohodlí. Z vlastní zkušenosti můžu doporučit ty od značky Adidas.

4. Legíny

No a samozřejmě nesmím zapomenout na legíny! Za mě jsou jedny z nejlepších legín ty od ADIDAS BY STELLA MCCARTNEY.

Tak a teď už hurá na trénink!

 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama