Sportovní wish list produkční Petry aneb vzhůru na trénink!

Cvičím celý rok...
12631

Na podzim se mi ale cvičí asi úplně nejlíp. Proč? Za prvé mám motivaci před Vánocema - logicky čím víc budu cvičit, tím víc můžu sníst vanilkových rohlíčků... A za druhé - do léta je daleko a já mám pocit, že mám na jakýkoliv progres nebo viditelný výsledek dost času. Tím pádem nikam nespěchám, nejsem pod tlakem a každý trénink si vyloženě užívám.

Jako každý rok ale potřebuji po létě trochu motivace. A jak se nejlépe namotivuju? No přece novým outfitem! A co je na mém wish listu tuto sezonu? 

1. Boty

Teprve letos jsem začala běhat - ano AŽ letos. Ještě na začátku roku jsem všem tvrdila, že běh není nic pro mě, že ho nesnáším a... netrvalo dlouho a zaběhla jsem si svých prvních 9 km. A k běhu patří samozřejmě kvalitní obuv! Teprve nedávno jsem objevila značku ON Running a jsme nadšená! Skvělý a cool design a hlavně technologie v nejvyšší možné kvalitě! Pokud běháte, určitě vyzkoušejte. Já si dělám zálusk na tyhle krásky!

2. Běžecká bunda

Kvalitní a nepromokavá bunda, která zvládne všechny nástrahy počasí, je pro podzimní běhání základ. A protože jsem detailistka, určitě vás nepřekvapí, že k běžeckým botám ON Running jsem si vyhlídla i bundu od téže značky. Ať si říká kdo chce, co chce, já si myslím, že i outfit  ( pochopitelně do detailu sladěný ) ovlivňuje výsledek!

3. Sportovní podprsenka

Co si budeme povídat... Pokud nemáte při běhu ( nebo jakékoliv jiné sportovní aktivitě ) kvalitní a perfektně sedící podprsenku, je všechno špatně... Doporučuju si udělat čas a opravdu si sportovní podprsenku vyzkoušet - je to přece jen investice do vašeho pohodlí. Z vlastní zkušenosti můžu doporučit ty od značky Adidas.

4. Legíny

No a samozřejmě nesmím zapomenout na legíny! Za mě jsou jedny z nejlepších legín ty od ADIDAS BY STELLA MCCARTNEY.

Tak a teď už hurá na trénink!