Reklama

Stranger Things: Kde si redaktorka Klári nakoupila kousky z kultovního seriálu?

F. R. I. E. N. D. S. don't lie!
Reklama
12495

Stranger Things jsou kultovní seriál a závěr třetí série musel dostat jednoduše každého. Já nevím jak vy, ale já si "Neverending story" v podání Dusty-Buna a Suzie Poo pouštím pořád dokola. (Třeba i zrovna teď...) Pokud jste ještě finále neviděli, tak na video neklikejte.

Stranger Things S03E08 Clip | 'NeverEnding Story' | Rotten Tomatoes TV

Třetí série se možná uchýlila ke konci, ale moje láska ke Stranger Things nikoliv. Pokud jste stejní fanoušci jako já, tak mám tady pro vás pár fashion kousků (plus jeden do interiéru), které vás nepochybně nadchnou. Tak třeba tyhle trička "No Cherry No Deal", Dustin na Falcovi z Nekonečného příběhu nebo hláška "Friends don't lie" zasazená do loga legendárního seriálu Přátelé? Za mě top strop! Trička pořídíte zde od 645 Kč.

Značkou, která se kolekce Stranger Things zhostila ve velkém, je Levi's. Ta spolupracuje s týmem kostymérů Stranger Things od první sezóny a využívá své rozsáhlé archivy, aby dobové oblečení přesně odpovídalo celé škále postav. Tým designérů spolupracoval kostýmními výtvarníky, aby vytvořili dokonalý, autentický styl oblečení Levi’s® dvou nejoblíbenějších postav: Eleven a Dustina. Můžete se tak obléct přímo jako oni anebo zvolit jen decentnější fun kousek s obráceným logem ve stylu "Upside down".

Další značkou kterou fenomen od Netflixu nenechal chladnou je Pull and Bear. V obchodech najdete jak cool kousky s citáty, tak ty s logem a fotkou postav. Za mě vede to růžové s El a Max, která se stala jednou z mých nejoblíbenějších postav. Trička stojí 449 Kč. 

A jako bonus na závěr je tu tenhle plakát. Ten pořídíte na Viralstyle.com.

 

 

 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama