Reklama

Tréninky, které vás dostanou do formy podle produkční Petry

Samozřejmě, že každému vyhovuje něco jiného...
Reklama
12523

A na každého taky platí něco jiného. Existují ale tréninky, které vás do formy dostanou během relativně krátké doby.

Které to jsou?

1. Bodypump.

Moje srdcová záležitost. Jedná se o silový trénink, který posiluje všechny hlavní svaly pomocí velké činky s lehkou až střední zátěží. Společně s cool hudbou vás instruktor provede super tréninkem a poskytne vám další motivaci k dosažení rychlejších výsledků, než jakých byste dosáhli sami. Slibuju vám, že stačí pár hodin bodypumpu a vyrýsované ruce a kulatější zadek, na sebe nenechají dlouho čekat. Ale pozor! Bodypump je vysoce návykový!

2. Bodycombat.

Další pecka z lekcí Les Mills. Jedná se o mix cviků inspirovaných bojovým uměním u motivační a posilující hudby. Posílíte své tělo pomocí kopů a úderů, zlepšíte si svou kondici. Zábava zaručena, výsledky taky! Vyzoušejte, uvidíte!

3. Běh.

Je to neuvěřitelné, ale už i já jsem propadla běhu. A to jsem ještě před nedávnem tvrdila, že JÁ bych neuběhla ani půl kilometru. No a tradá. Dnes běhám na pohodu 6-9km a nestačím se divit, co to s mým tělem a fyzičkou dělá. Kdo jste k běhu stejně skeptičtí, jako jsem byla já, doporučuju si zkusit zaběhnout alepsoň pár kilometrů. Dejte běhu šanci alespoň na týden. Vsadím se, že vás tahle aktivita pohltí stejně, jako mě. A hlavně si nezapomeňte nainstalovat jakoukoliv běžeckou aplikaci, díky které budete moct sledovat své výkony, a která vás bude motivovat a požene vás dál. Run baby, run!

A jako bonus, jeden tip. Když zkombinujete všechny výše uvedené aktivity, můžu vám ručit za to, že se nebudete stačit divit, co se s vašim tělem stane. A kde na lekce Les Mills chodím? Už pár let jsem věrná klubu Form Factory a nedám na něj dopustit. 

Jaké tréninky fungují nejvíce vám? Napište mi na petra.stepankova@burda.cz. Budu se těšit!

Přečtěte si také: 3 tipy, jak se nakopnout před tréninkem podle produkční Petry

 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama