Reklama

Ty nejlepší narozeninové dárky podle redaktorky Mariye!

Inspirace není nikdy dost…
Reklama
12373

Červen mi dává každý rok hodně zabrat. Naše rodina sice není moc velká, ale její většina má narozeniny právě v červnu. Manžel a můj táta se narodili v jeden den a moje mámá jen o několik dní dřív.

Jak jistě chápete, znamená to, že všem musím sehnat zajímavé a neokoukané dárky. A řeknu vám, každý rok je to těžší a těžší. Napadlo mě podelit se o ty nejvděčnější z nich, s vámi, protože sama vím, jak to někdy může pomoct.

Květiny, těch nemám nikdy dost. Věřím, že většina žen a dívek to má stejné. A tady se otevírá spousta možností. Já jsem od kamarádek dostala květinové předplatné - 4 kytky vám přivezou kdykoliv se vám to hodí během roka (kdy je sezona samozřejmě). Můžete si tak užít jak jarní květy, tak i letní a podzimní. Nádherné! Nevím jistě, kolik firem tuto službu nabízí, ale osobně jsem byla moc spokojená s Louky květ.

Další možností jsou různé workshopy, kam si můžete zajít s obdarovaným i vy a užít si pár hodin obklopení voňavými květy. Naučí vás tam vázat kytice, věnce nebo jiné dekorace. Takové služby nabízí například Green Decor nebo Kytky od Pepy.

A mám tip i pro ty, kdo nemusí řezané květiny - zajímavým dárkem jsou nejrůznější sukulenty v aeráriích, kokedamy nebo řasokoule. Ha, že vám to skoro nic neříká? Tak se podívejte například do Zahrady na niti.

Jak muži, tak i ženy mají rádi rozmazlování. Takže i nejrůznější spa procedury, masáže, relaxační pobyty - to u nás má vždy úspěch. Rodiče například byli v minulých letech nadšení z víkendu v Maximus Resort, kde měly jeden z wellness balíčku.

Kultura nikdy nezklame! Předplatné do divadla, lístky na koncerty, představení, výstavy. Jsou to dárky, na které se nikdy nezapomíná. Skvělé balíčky má Národní divadlo. Letní shakespearovské slavnosti, Letní Letná… Těch možností je opravdu nespočet. 

Last but not least jsou adrenalinové zážitky. Můj táta už tak lítal s Jetpackem nad Vltavou, prošel si školou driftu, manžel zas skákal s padákem, nebo letos poletí akrobatickým letadlem. Sem bych zařadila i nejrůznější únikové hry, lasergames, paintball a tak. Není nad kvalitně strávený čas s blízkými. 

A jaké dárky dáváte vy? Pošlete mi taky nějaké tipy na mariya.patrovska@burda.cz.

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama