Týna a jejích 5 nejoblíbenějších vlasových produktů

Představuji vám svoje hair heroes, na které nedám dopustit!
12182

1. Oribe Free Styler Working Hair Spray

Tahle značka je pekelně drahá, co si budeme povídat. Ale všechny produkty od nich, které jsem měla možnost vyzkoušet, mi sedly. A to o něčem vypovídá! Tenhle suchý stylingový sprej se ale řadí jednoznačně mezi produkty, které si budu určitě kupovat ještě pár let. Popsala bych ho jako lepší lak na vlasy, který udrží požadovaný tvar, ale zároveň účesu neubírá na pohybu. Svoje vlasy mám jemné a poletující, takže vždy, když si na ně nanesu klasický lak, jsou ulepené a do hodiny mi zplihnou. S tímhle zázrakem ne. Je to prostě ideální věc na vytvoření super rozcuchu i na zafixování poletujících „baby“ vlásků v culíku. Stojí 1095 Kč na Obchod.salononline.cz.

 

2. Maria Nila Pearl Silver Colour Refresh

O téhle masce jsme se v JOY rozplývaly už několikrát, takže se budu možná opakovat. Švédská veganská značka Maria Nila prostě umí. Jejich tónovací masky na vlasy obarví a vlasy vám nezničí, naopak je vyživí a po použití budou na dotek krásně hebké. Já používám nejraději odstín Pearl Silver Colour Refresh, který umí nejen skvěle zchladit žluté odstíny blond melírů, ale zvládne dodat studený nádech i hnědým vlasům. Používám ji tak jednou za 3–4 umytí a jsem opravdu spokojená! Maria Nila produkty koupíte v salonech, na Notino.cz nebo tady okolo 629 Kč.

 

3. Cocoes maska na vlasy

Tuhle masku jsem zkoušela poprvé minulý týden a už teď vím, že se stane jednou z mých stálic. Úžasná kokosová vůně a hebkost vlasů po použití mě naprosto dostala. Mám ráda českou značku Cocoes, protože Hanka, která za ní stojí, opravdu dobře ví, co dělá a zakládá si na přírodním (veganském) složení všech produktů, které má v portfoliu. Poslední dobou se dívám čím dál víc nejen na funkčnost, ale i na složení veškeré kosmetiky a musím říct, že mě mile překvapují značky, které se snaží jít udržitelnější cestou a přitom jejich produkty jsou skvělé, voňavé a v krásných obalech. A přesně takhle to dělá Cocoes. Masku si můžete koupit ve Fann Beauty Atelieru nebo přímo na eshopu za 970 Kč.

 

4. Kevin Murphy šampon Angel.Wash

Australská značka Kevin Murphy se také řadí mezi velké srdcovky. Jejich roztomilé obaly jsou stejně působivé, jako účinky jejich produktů. Růžový šampon i kondicionér Angel.Wash byl ale prostě asi vymyšlen přesně pro moje jemné, lehce poškozené vlasy. Hodně pění, stačí ho použít málo, krásně voní a mám pocit, že se mi po něm vlasy nemastí a vydrží dlouho fresh. A to je přesně to, co od šamponu očekávám. Produkty Kevin Murphy jsou k dostání výhradně ve Stolen salonu.

 

5. label.m Wooden Brush

Nenávidím vysoušení vlasů. Ale když už si chci s fénováním vyhrát, používám kulatý dřevěný kartáč od label.m s kančími štětinami. Naučit se pracovat s kulatým kartáčem chce trochu cviku a já netvrdím, že to umím. Nicméně se pokouším tímto způsobem dodat svým jemným vlasům objem a mám pocit, že se mi to s tímhle kartáčem celkem daří. Díky štětinám se do něj vlasy nezacuchávají, je lehký, dobře se drží a zkrátka dělá to, co má. Pořídíte ho za 382 Kč tady.