Reklama

Vybavení nejen na hory | Prosincový seznam fashion přání redaktorky Karolíny

Podzim je období, kdy moje peněženka trpí...
Reklama
12678

Ještě před několika lety moje peněženka trpěla hlavně v létě - dovolené, party, drinky, taxíky a na každý večírek nový outfit. Nyní, o dvě děti později, je finančně nejnáročnější asi právě podzim. A to nejen proto, že se blíží Vánoce. Za druhé já utrácím moc ráda a vůbec mě to netrápí. Zpětně si vyčítám spíš všechny ty unáhlené nákupy, které stihnu udělat jen za tu chvilku, co se s telefonem v ruce válím například ve vaně.

Proč jsem si jen já hloupá ukládala tu platební kartu do telefonu?!

O unáhlených koupích se tu ale bavit nebudeme, to by bylo jako sypat sůl to otevřené rány. Raději vám napíšu o kouscích, které jsem si už pořídila, a jsem z nich absolutně nadšená, plus o věcech, které si moc přeju a doufám, že na ně nebudu muset čekat až do Štědrého večera.

INVESTICE

Už v minulých JOY TIPS jsem psala, že už jsem konečně pochopila, že nejsem tak bohatá, abych si kupovala levné věci. Proto jsem si do svého wishlistu přidala kromě dalších věcí také zásobu kvalitních svetrů značky COS. Ještě váhám nad volbou materiálu, ale tenhle zelený mi učaroval.

SVETR COS MOSS-STITCHED ALPACA-YAK

MOON BOOT

Celé letošní svátky budeme trávit na horách, a tak jsem se rozhodla, že si konečně po letech splním sen a pořídím si alespoň jeden pár vesmírných bot. Manžel tuhle módu necháme a musím říct, že i mě překvapilo, jak jsou ty boty na vlastní nohy mohutné, ale styl je styl. Navíc všechny jejich majitelky říkají, že to jsou fakt nejlepší boty do sněhu. Tak uvidíme. Vypadají skvěle, jsou měkké, teplé. Jen na pohodlí v nich si musím zvyknout. Jelikož se vyrábí jen ve dvou dámských velikostech 35/38 a 39/41, mají trochu specifickou stélku. 

DÁMSKÉ ZIMNÍ BOTY MOON BOOT GLANCE BLACK

ABY MI NETÁHLO NA ZÁDA

A s jedním splněným snem souvisí i jedno zatím nesplněné přání. K MOOT BOOT by se mi hodil nějaký ten super teplý kabát. Klidně bych brala něco lehce výstředního, hory to snesou. Jde ale o takovou investici, že finální kousek budu asi ještě nějaký ten pátek nebo rok vybírat. Ale filtry na eshopech nastavuji pořád stejně. Ženy + kabáty a zaklikávám značky Woolrich, Goldberg, Sportalm a Borgner.

DÁMSKÝ KABÁT GOLDBERGH GISUNN

 

 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama