Reklama

4 laky na nehty vyzkoušené redakcí | Nude, šetrné i zářivé!

Jaká je vaše podzimní volba?
Reklama
12557

Valentina, šéfredaktorka

Když si dělám manikúru sama doma, nepouštím se do žádných velkých divočin. Jelikož nejsem úplně nejzručnější, tak se radši obloukem vyhýbám tmavým a výrazným barvám. Volím vždy nude odstíny, které nějakou tu drobnou chybičku snesou. Už několik let nedám dopusit na značku Sally Hansen, a to konkrétně na řadu Color Therapy, která v sobě skrývá i výživu v podobě arganového oleje. A můj nejoblíbenější odstín? Určitě Chai on Life

 

Mariya, fashion redaktorka

Mam doma přes stovku laků. A ne, není to nemoc. V poslední době si ale nehty moc nelakuju, ale když už, tak vždy  sáhnu po šedivých tónech. Teď je můj oblíbenec odstín Taupe League od Catrice.

 

 

Týna, beauty redaktorka

Už delší dobu se poohlížím po šetrnější, nejlépe přírodní, kosmetice. Jedním z mála přírodních kosmetických přípravků, které jsem ještě nezkoušela, je lak na nehty. Zaujala mě značka Sundays Nail hned z několika důvodů. V první řadě proto, že ji seženete ve skvělém obchodě a eshopu Líčírna Organics, kde sdružují čisté a cruelty free značky nejen dekorativky, ale i pečujících produktů. Celkově mám tento obchod moc ráda, protože téměř vše, co jsem měla možnost z jejich portfolia vyzkoušet, bylo prostě skvělé. A věřím, že ani u Sundays Nail tomu nebude jinak. Tato značka nabízí krásné odstíny, všechny laky na nehty se hodí i pro vegany a chlubí se bezpečným&10-free složením. V těchto lacích na nehty tak nenajdete žádné toxické složky, jako třeba formaldehyd, síran, toluen nebo parabeny. 

Karolína, online redaktorka

Spousta žen se na podzim uchyluje k nude barvám. Já mám naopak chuť prozářit si dny veselou manikúrou. Protože ale zářivé barvy přitahují pozornost, je třeba, aby byl lak vždy v dobré kondici. Aktuálně proto sázím na kombinaci laku na nehty Le Vernis v odstínu 144 od Lancôme a průhledného rychleschnoucího top-coatu, který nehtům poskytne ochrannou vrstvu s vysokým leskem.

Klára, redaktorka publicistiky

Na lakování nehtů jsem nemehlo, moje pokusy o francouzskou manikúru by vás rozesmály i v den, kdy si bílou halenku polijete kafem a vybije se vám telefon, ve chvíli, kdy si chcete ve 3 ráno objednat Uber. Proto jsem zcela nadšená samolepkami značky Alfa K, se kterými hravě vytvoříte jedinečné looky. Pokud jste zručnější než já, můžete si je vylepšit použitím svého oblíbeného laku. Najdete je v Sephoře aktuálně za 120 Kč!  

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama