Reklama

5 regeneračních produktů, za které vám vaše pokožka poděkuje

Léto našemu tělu i pleti dává zabrat. Je načase začít o ně pečovat!
Reklama
12463

Valentina, šéfredaktorka

Kosmetický produkt, za který bych dala ruku do ohně? Weleda Skin Food. Pokaždé, když moje pleť divočí, je podrážděná nebo vysušená, tak ji během jedné jediné noci spraví tenhle ikonický krém. Weleda navíc teď nově přišla s lehčím složením, které můžete v klidu použít i pod make-up. Originální, mastnější, verzi používám spíš na ruce před spaním. Obě varianty mají vysledky na jedničku. Skin Food Light, 249 Kč

Klára, redaktorka publicistiky

Léto mám mimo jiné spojené s festivaly a grilovačkami, které se občas protáhnou až do rána. Bohužel už nejsem student a nemám celé léto prázdniny, a tak musím další den fungovat. Jestli je něco, co mojí pleť dokonale vzpruží, je to Maska pařba z řady Krásná slečna z Havlíkovi apotéky. Ta pomůže zmírnit zarudnutí a zánětlivé reakce a také detoxikuje kožní buňky od nečistot. Produkt obsahuje extrakty z černého rybízu, malin a řeřišnice. Maska omezí poškození škodlivinami, pomůže rozjasnit pokožku a odstraní zašedlé pleťové tóny po probdělých nocích. Cena: 291 Kč.

Karolína, online redaktorka

Během horkého léta, jaké aktuálně prožíváme, si naše pleť zaslouží pořádnou dávku hydratace. Jednou z možností, jak pleť rozmazlit, je pravidelné používání pleťové masky vhodné pro vaši pokožku. Mým tipem je ošetření v podobě hydratační masky od italské značky NatinuelHydratační maska HYDRA-MOIST Face Mask s antioxidačním a revitalizačním účinkem normalizuje projevy suché pokožky, snižuje ztrátu vody a zabraňuje nežádoucímu působení volných radikálů. Díky gelové struktuře se navíc snadno roztírá. Více o masce (352 Kč) se můžete dočíst na www.natinuel.cz.

Týna, beauty redaktorka

Už dlouho jsem měla tenhle produkt ve skříni, ale k jeho používání jsem se odhodlala až teď. Co se týče pleťové péče, bojím se experimentovat, protože mi moje pleť takové výstřelky většinou okamžitě vrátí a rozčiluje se, že jí natírám zase něčím jiným než minule. Clinique ID mě bavilo už tím nápadem, že si můžete umíchat krém sobě na míru. Tenhle hydratační přípravek se skládá ze dvou částí. Z báze (vybrat si můžete ze tří druhů - gelu pro smíšenou až mastnou pleť, jelly pro všechny typy pleti a lotionu+ pro velmi suchou pleť) a náplně (tady máte k dispozici 5 druhů - na unavenou pleť, na linky a vrásky, pro citlivou pleť, na póry nervonoměrnou texturu a pro nerovnoměrný tón pleti). Já jsem sáhla po kombinaci "Dramatically Different Hydrating Jelly" a po modré náplni na póry a nerovnoměrnou texturu pleti. A moje nadšení je orpavdu velké. Tato kombinace mi přesně vyhovuje. Jde o velmi lehkou texturu, skoro jako kdybyste si na pleť nanesli kokosovou vodu (i tak podobně voní), která se okamžitě vstřebá – ideální na horké letní teploty, ale přitom opravdu hydratuje i tak suchou a citlivou pleť, jako mám já. Určitě vám doporučuji buď přímo do Clinique nebo do parfumerií zajít a vyzkoušet, protože za mě je to velká pecka! A protože se každá pleť v průběhu měsíce i celého roku mění a s tím i její potřeby, považuju tenhle nápad za velmi povedený, protože si díky Clinique ID můžete střídat náplně i báze přesně podle vašich momentálních potřeb a přitom zůstanete věrná jedné značce – takže žádné šokující změny pro pleť. Komplet stojí 1290 Kč (950 Kč báze a 340 Kč náplň).

 

Petra, produkční a online redaktorka

Jak dostávám pleť do pohody? Vždycky mi s naprostou jistotou pomůžou textilní masky ze Sephora Collection. Jsou vyrobené z rostlinné vlákniny, dokonale se přizpůsobí obličeji a co je na nich nejlepší? Že výsledek vidíte už za 15 minut! Můžete si vybrat z několika druhů masek - já doporučuju kokosovou! Vyživuje, zklidňuje a hydratuje - a to je přesně to, co v létě naše pleť potřebuje.

A můj extra tip - zkuste dát masku přes noc do lednice a ráno použít. Dokonalé probuzení zaručeno!

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama