5 TOP řasenek, které naprosto zbožňujeme

A která je ta vaše milovaná?
12130

Týna, beauty redaktorka

Řasenka spadá pravděpodobně mezi produkt, který většina z nás používá, a to denně. I já jsem jich vyzkoušela hodně a mám svých oblíbenců víc. Pořád se ale vracím k ikonické Hypnôse od Lancôme. Nemůžu se bohužel chlubit přirozeně hustými a dlouhými vejířky, příroda mi nadělila přesně opačný typ řas – řídké, rovné a krátké. A tenhle kouzelný kartáček je dokáže zahustit, jako žádný jiný. Navíc má mascara opravdu krásně sytou černou barvu, takže oči viditelně zvýrazní. Navíc neopadává, dlouho vydrží a jde lehce odličovat. I když patří mezi dražší druhy řasenek (a skvěle fungují i ty za pár korun!), Hypnôska bude patřit vždycky mezi moje srdcovky. V parfumeriích Sephora ji koupíte za 890 Kč.

Petra, produkční a on-line redaktorka

Najít dokonalou řasenku je pro mě stejně důležité, jako najít perfektně sedící make-up. Pro mě u řasenky rozhodně neplatí pravidlo - čím dražší, tím lepší. Vyzkoušela jsem spoustu drahých řasenek a efekt byl všechno, jen ne wow. Když jsem poprvé slyšela o řasence Unlimited, jejíž kartáček se "láme", byla jsem dost skeptická. Musím ale říct, že od prvního vyzkoušení jsem ji nedala z rukou a nechybí v mojí kosmetické taštičce už půl roku. Řasy perfektně natočí, prodlouží, nelepí a finální efekt je prostě božský! Pokud jste ji ještě nedali šanci, určitě doporučuju! Tahle lámající se kráska si totiž místo ve vaší koupelně zaslouží.

Klára, redaktorka publicistiky

Co se řasenek týče, nedám dopustit na Sephoru. Miluju i tu na obočí, kterou nanáším zkoseným štetečkem a obočí mi pak vydrží dokonale upravené celý den. Dnes je ale řeč o těch na řasy - v této sekci je mojí favoritkou Mascara Outrageous Extension ze Sephora Collection. Výsledky po jejím použití jsou ohromující: hustší, delší, rozprostřené řasy pokryté tím nejsytějším černým odstínem, který tmavou barvu řas posouvá k novým hranicím. Vysoký dramatický efekt a maximální objem zaručeny! 

Karolína, redaktorka joyonline.cz

Mým číslem jedna na poli řasenek je HAUTE & NAUGHTY LASH MASCARA od M•A•C (670 Kč) s dvojitým kartáčkem, který umožňuje vytvořit jak velmi přirozený, tak dramatický pohled bez nutnosti přílišného vrstvení barvy na řasy. Aktuálně mi sice došla, ale stále ji denně používám alespoň na pročesávání řas po aplikaci jiné řasenky. Asi by to chtělo vyrazit na nákupy a doplnit zásoby...

Mariya, fashion redaktorka

Už několik let nedám dopustit na růžovou Maybelline Lash Sensational. Je to doslova kouzelná hůlka, která z vašich řas vytvoří nádherné vějíře. Zahustí je, zároveň prodlouží a tak nějak uspořádá. Jo a kromě všech vyjmenovaných výhod je za hubičku. Seženete  ji i za 149 Kč. Miluju!

sledujte nás na instagramu