Reklama

Den matek je za dveřmi! 6 tipů redakce, jak potěšit tu nejdůležitější ženu na světě

Den matek - neděle 13. května 2018!
Reklama
11395

Valentina, šéfredaktorka

Jsem v určitých ohledech staromódní, takže zastávám názor, že psané přání nic nenahradí! Můžete ho vyrobit sama, to se určitě velmi cení... Ale já ho radši pokaždé kupuji, na výtvarce jsem nikdy zvlášť nevynikala. Takže pokud jste na tom podobně jako já, váš problém vyřeší pražské papírnictví kaš-mi-daš. Mají krásná ručně vyráběná přáníčka přímo pro maminky a spoustu dalších vychytávek, které tam nebudete moct nechat. Je to vážně ráj pro všechny milovníky zápisníků, diářů, razítek apod. Přáníčko s obálkou pořídíte za 75 Kč. 

Týna, foto editorka

Jeden by řekl, že čokoláda jako dárek je nuda a klišé. Ne vždycky ale tomu tak je. Občas totiž není na škodu přestat vymýšlet všelijaké vele dary a překvapení a vrátit se k těm správným základům. Přestože skoro každý rok na Den matek zapomenu a vše pak doháním zpětně, letos jsem nic neponechala náhodě a mamce dovezu tuhle super čokoládu od Mixit. Ta totiž nejenže strašně dobře chutná a vypadá, ale taky vydrží a nezapráší se po ní hned po jednom zobání u kafe (teda možná). Její gramáž se pohybuje od 250 do 280 gramů a vybírat můžete hned z osmi příchutí, mezi kterými najdete dokonce i vegan verzi, proteinovku nebo klasickou mlsací. Jednoduše top kombo!

Klára, redaktorka publicistiky

Den matek jsem se tentokrát rozhodla pojmout trochu originálněji. Při vyhledávání neobyčejných dárku pro mamku mi padla do oka super dárková krabička od Happy Socks. Ta skrývá tři páry crazy ponožek s malůvkami. Tipuju, že tyhle kresby mamku potěší trochu víc než ty které jsem jí celé dětství neúnavně den co den nosila na cárech papíru. Dárkovou krabičku najdete na www.urbanlux.cz za 699 Kč. 

Týna, beauty redaktorka

Nejhezčím dárkem ke Dni matek podle mě jednoznačně zůstává klasika v podobě krásné květiny. Tentokrát se chystám do Provoní – podle mě jedno z nejkrásnějších květinářství v Praze, které nikdy nezklame. A aby to bylo perfektní, přidám květinovou vůni, kterou určitě teď na jaro využije. Novinka od Givenchy Dahlia Divin Eau Initiale jí doufám udělá radost. Dominuje jí ušlechtilá magnolie, smyslný jasmín a esence růže. Celou kytici doplňují lístky bergamotu a květu červeného pomeranče a na konci se ukáže základ z cedrového a santalového dřeva. 75 ml vůně stojí 2760 Kč.

Karolína, redaktorka joyonline.cz

Den matek je krásný svátek. Já se sice zřejmě ještě letos dárku od syna nedočkám, ale konečně chápu, že to není o dárcích, ale o společném čase. Pokud můžete, tak vyrazte s mamkou na výlet, pokud nemáte možnost vidět se osobně, určitě minimálně zvedněte telefon! A jestli chcete přece jen darovat něco hezkého, vsaďte třeba na svíčku Yankee Candle. Mým favoritem je aktuálně vůně Garden By The Sea, kterou koupíte například na www.bellarose.cz za 339 Kč. 

Petra, redaktorka joyonline.cz

Co originálního darovat vaší mamince ke Dni matek? Nelamte si hlavu vymýšlením složitých překvapení a připravte pro svoji maminku speciální zážitek.  Darujte ji čas strávený s vámi, který si oslaďte společným popíjením skvělého likéru Baileys Original. Sdílené chvíle si zaslouží něco výjimečného a to lahodný likér Baileys Original rozhodně je. Užijte si společné popíjení, povídání a uneste maminku na chvíli od každodenních starostí. Užijte si váš čas ve dvou nejlépe, jak to jen jde! Na zdraví!

 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Reklama
Reklama