Reklama

Den otců se blíží: Tipy na dárky pro každého tátu

Rychle kupujte a objednávejte!
Reklama
10356

Ačkoli je Den matek o dost známější, neměli bychom zapomínat, že uznání si zaslouží i tátové. I ti mají svůj „svátek“, který letos vychází na neděli 18. června. Proto je nejvyšší čas jim pořídit nějakou drobnost. Pokud si nevíte rady, co by jim tak udělalo radost, koukněte na náš JOY výběr. Určitě nešlápnete vedle!

Táta knihomol

Sympatizant - Viet Thanh Nguyen, JOTA, 398 Kč

Špionážní thriller o dvojitém agentovi oceněný Pulitzerovou cenou za rok 2016 je na 100% trefou do černého. 

 

 Slunce, měsíc a Rolling Stones – Rich Cohen , JOTA, 368 Kč

Který táta není tak trochu ve skrytu duše rocker? Svědectví hudebního novináře, jenž s nejikoničtější kapelou planety absolvoval celosvětové turné v devadesátých letech, odhalí spoustu tajemství, o kterých si necháte rádi vyprávět.

 

Kvantová noc - Robert J. Sawyer, Knižní Klub, 299 Kč

Mistrovský psychothriller, od něhož se nelze jen tak odtrhnout. Co se stane, když dojde k zásadnímu objevu, který může lidstvo navždy zbavit chuti dopouštět se násilí… nebo ho naopak definitivně uvrhnout do temnoty?

 

Nová Odysea – Patrick Kingsley, Kkniha ZLIN, 339 Kč

Tématu uprchlické krize se v dnešní době snad nelze vyhnout. A názory na ni se liší a vyvolávají silné emoce. Novinář Patrick Kingsley proto o celé situaci přináší obejktivní fakta a informace.  S hlubokým pochopením věci vysvětluje, co jsou tihle lidé zač, proč odcházejí ze svých domovů a jakým způsobem to dělají.

 

Gilliameska – Terry Gilliam, JOTA, 389 Kč

Kdo by nemiloval absurdní scénky a filmy Monty Python? Jejich spoluzakladatel Terry Gilliam bez cenzury otevírá svou kreativní mysl, aby se před očima čtenáře objevil jedinečný portrét populární kultury konce dvacátého století.

 

Táta, co se o sebe stará

Je jasné, že v koupelně více času tráví maminky, ale nenechte se mást. I muži chtějí vypadat dobře, ačkoli často tvrdí, že svému vzhledu nevěnují žádnou pozornost. Takže pokud tátovi pořídíte kosmetiku, zaručujeme, že ji bude rád používat. Čemuž se například v případě dárkového dua od Weledy nelze divit. Jde o balíček s lehce vstřebatelným pleťovým krémem pro hebkou a hluboce hydratovanou pleť a svěží sprchový gel. Na Folly.cz set seženete za 359 Kč. 

 

 

Táta fashionista

Pokud se váš táta občas rád vyfikne a není to úplný konzervativec, dejte mu něco, s čím bude na poradě dělat parádu. My fandíme super košilím značky Grand Frank. Jejich kvalita je prvotřídní a navíc nám vždy díky svým veselým motivům vykouzlí úsměv na tváři. Klasika okořeněná o motivy tukanů nebo plameńáků za 1990 Kč? My říkáme ano!

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Reklama
Reklama