Gastro tipy | Kam na wafle, mořské plody, brunch nebo vegetariánskou dobrotu?

Jídlo, to je naše!
12795

Klára, šéfredaktorka

Chcete se dobře najíst a zároveň trochu pomazlit i váš feed na Instagramu? Tak to musíte zamířit do vaflárny s nejvíc cute názvem WAF WAF! Poboček mají hned několik: Letná, Milady Horákové 52, Praha 7,  IP Pavlova, Bělehradská 67, Praha 2,  OC Palladium, Praha 1 nebo BRNO OC Velký Špalíček. Mají tam ty nejkrásnější vafle na světě. A co víc aktuálně si pro vás přichystali i valentýnské překvápko. 

Speciální valentýnské menu, které pro připravil Honza Vorel sympaťák, skvělý kuchař a finalista Master Chefa V nabídce najdete jak sladké tak slané vafle, které budou dostupné na všech pobočkách Waf-Waf již od 7.2.! 

Karolína, online redaktorka

Pokud jako já milujete ryby, mořské plody, mozzarellu i domácí pastu, musíte se vydat na pomezí pražských Vršovic a Vinohrad, kde po rekonstrukci opět oživla vyhlášená restaurace Osteria Da ClaraJakmile vejdete, spadnou z vás díky útulnému interiéru a skvělé vůni z kuchyně všechny starosti. Ať už si tu dáte jídlo z poledního menu s kolegy, kávu a tiramisu, skleničku prosecca s kamarádkou nebo večeři s přítelem, budete odcházet jednoduše nadšení!

 Týna, redaktorka publicistiky

Miluju restaurace, který vynikají naprosto originálním interiérem. Když se k tomu přidá ještě geniální jídlo, je to double win. Přesně kvůli tomu jsem si zamilovala podnik v pražském Karlíně, který se jmenuje Spojka. Prostor je plný zavěšených rostlin a cool detailů. A co se týká jídla? Jak se říká v angličtině - heaven in my mouth. Na své si přijdou jak vegeteriáni, tak milovníci masa. Každý pokrm je netradiční a budete na něj ještě dlouho vzpomínat.

Petra, produkční a online redaktorka

Kam v Praze na jídlo je otázka, kterou dostávám dnes a denně! A protože sama ráda objevuju nová místa - a dobré jídlo - často pátrám a dělám si takový osobní průzkům. Naposled jsem navštívila The Bistro, které vám můžu s klidným srdcem doporučit. The Bistro je kosmopolitní bistro na I.P.Pavlova, které vás dozajista nadchne. Stylový interiér, nabídka rozmanité kuchyně a skvělý personál je kombinace, která není samozřejmá, ale je dost důležitá. The Bistro splní v tomto ohledu všechna vaše očekávání a mnohem víc! Pokud tedy přemýšlíte, kam na rande, drink s kamarádkou nebo třeba pracovní schůzku - tady určitě nešlápnete vedle. Mrkněte se k nim na Instagram a nalaďte se na tuhle gastro jízdu ještě dřív, než si uděláte rezervaci. Najdete je tam jako @bistrolondynska. Doporučuji!