Reklama

Halloweenský speciál | Strašidelné tenisky i kouzelná koupel

A jak slavíte Halloween vy?
Reklama
12607

Klára, zástupkyně šéfredaktorky

Ukradené Vánoce Tima Burtona jsou prostě halloweenská klasika, na kterou nedám dopustit. A proto jsem nadšená z nové kolekce Vans, která se nese v duchu téhle Disneovky. V nabídce bude deset originálních tenisek, navíc doplněných o oblečení a doplňky, odkazujících na celou řadu filmových scén a postav. Bezesporu nejznámější scéna Jackova nářku je ztvárněna na modelu Sk8-Hi. Tenisky zdobí z každé jedné strany různé momenty Jackovy cesty napříč hřbitovem. Tento design je navíc doplněn o hlášku „Nice Work, Bone Daddy“ vepsanou na vnitřní straně boty kolem kotníku. Já nevím, jak vy, ale já je musím mít!

Karolína, online redaktorka

U nás doma se americké svátky neslaví, ale mě to baví, proto si letos oslavím Halloween sama, v pohodlí koupelny s novinkami Lush. Nejvíc se asi těším na kořeněnou hřejivou bublinkovou koupel se silicemi z jalovce a limet Sparkly Pumpkin. Skvěle vypadá ale i bublinková koupel s kadidlem Bewitched a koupelová bomba Monsters' Ball plná povznášejících silic.

Jak tak koukám, tak budu tenhle svátek slavit hned několik večerů po sobě. Pokud se podobné oslavy zamlouvají i vám, tak neváhejte a udělejte si v Lush radost. Každou zmiňovanou bombu do koupele pořídíte za 180 Kč.

Petra, online redaktorka a produkční

Období Halloweenu pro mě vždy znamená jediné – PUMPKIN SPICE LATTE! Nejsem úplný milovník ochucených káv, ale tuhle dobrotu si nikdy neodepřu! Evokuje mi podzim, Halloween a vím, že léto (i to babí) je definitivně pryč! A kam na něj chodím? No to je přece jasné – do Starbucksu!

Mariya, fashion redaktorka

Hledáte zajímavý obleček na halloweenskou party? V těchto šatech Missguided rozhodně budete hvězdou večeru a nasbíráte více sladkosti, než unesete. Najdete je na Zalando.cz za 580 Kč.

Týna, beauty redaktorka

Halloween neboli svátek zesnulých jsem nikdy nijak extra neslavila a nedělám si ani žádnou speciální výzdobu. Možná se to za pár let změní, až budu mít dítě. Tento rok určitě plánuji zajít na hřbitov "za babičkou". Na Dušičky mají hřbitovy zvláštní a tajemně krásnou atmosféru. Svítící svíčky jako vzpomínka na naše blízké, které už nemůžou být mezi námi, rozzáří celý hřbitov a mě to vždycky dojme. Pro mě je tedy nejsilnějším symbolem Dušiček zapálená svíčka. Pokud se letos na hřbitov nedostanete, zapalte si alespoň doma tu svojí a věnujte pár minut vzpomínkám. Zkuste zainvestovat a koupit si dražší svíčku, kterou si doma zapálíte jen ke speciálním příležitostem. Dražší kousky se kromě neotřelých vůní chlubí i elegantními luxusními obaly, které vám stylově doplní interiér. Taková je třeba Cire Trudon Odalisque. Seženete ji v Ingredients za 1950 Kč. 

 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama